TUTUK’TAN DOĞANSOY PASAJI ESNAFINA ZİYARET

TUTUK’TAN DOĞANSOY PASAJI ESNAFINA ZİYARET
Yayınlama: 22.08.2023
A+
A-

ESNAF ZIYARETI 1

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, hafta sonu mesailerine devam ediyor. Yoğun çalışma temposundan fırsat buldukça esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye özen gösteren Başkan Tutuk, Doğansoy Pasajı esnafını da unutmadı.

Doğansoy Pasajı’ndaki dükkanları tek tek dolaşarak esnaflarla tokalaşan, hal ve hatırlarını soran Başkan Tutuk, esnafların talep ve önerilerini dinledi. Yalova Belediyesi’nin yaptığı ve yapacağı çalışmalar ile ilgili bilgi verdi.

Doğansoy Pasajı esnafının sıcak ilgi gösterdiği Başkan Tutuk, “Elimizden geldiğince, yoğun çalışma tempomuzdan fırsat buldukça toplumun her kesimine ziyaretlerimizi sürdürmeye, halkımızla iç içe olmaya özen gösteriyorum. Halkın nabzını yoklamayı, eksik ya da göremediğimiz bir şey var ise şehrimizin güzel insanından birebir bilgi alarak çözüme kavuşturmayı istiyoruz. Bizim hizmet felsefemizin temelinde insan var. Yıllara meydan okuyan, en köklü esnaflarımızın yer aldığı Doğansoy Pasajı’nı da bu sebeple gezerek kendileriyle istişare yapmak istedik. İyi ki de geldik. Belediye Başkanı her zaman halkın içinde olmalı. Halkı tüm kesimleri ile kucaklamalı. Bundan sonra da bu gönülden buluşmaları artırarak sürdüreceğiz” dedi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.