VEKİL AKYOL, GÖNÜL KÖPRÜLERİ KURUYOR

VEKİL AKYOL, GÖNÜL KÖPRÜLERİ KURUYOR
Yayınlama: 16.01.2023
A+
A-

AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, Altınova ilçesini ziyaret ederek, çeşitli temaslarda bulundu.

İlçenin her geçen gün büyüyüp geliştiğini ifade eden Milletvekili Akyol, “Altınova, bölgemiz ve ülkemiz açısından sadece stratejik açıdan değil turizm ve tarih açısından da çok önemli bir yerdir” diye konuştu.

Vatandaşlarla buluştu

AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, Altınova İlçesini ziyaret ederek taziye, hasta ve yaşlılara ev ziyaretleri gerçekleştirdi. Ziyaretlerde Milletvekili Akyol’a; Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, AK Parti Altınova İlçe yöneticileri, AK Parti Altınova İlçe Kadın Kolları Başkanı Zehra Günaydın, AK Parti Altınova İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Kısa,  il genel ve belediye meclis üyeleri eşlik etti.

Hayır dualarını aldı

Yaşlı ve hastaların hayır dualarını alan Milletvekili Akyol, misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

Altınova’nın çok özel bir yer olduğunu ifade eden AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, “Başta Belediye Başkanımız Dr. Metin Oral ve parti yöneticilerimi kutluyorum. İlçede gönüllere giriyor, önemli hizmetler yapıyorlar. Altınova, bizim gözbebeğimizdir. Altınova, ismine layık Altınşehir olarak yoluna devam ediyor. Biz de ilçemize elimizden gelen tüm katkıları veriyoruz” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.