Yalova ASKF’de Kongre Heyecanı

Yalova ASKF Başkanı Tamer ERBUL sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Yalova ASKF’nin olağan genel kurula gideceğini paylaştı.

Yalova ASKF’de Kongre Heyecanı
Yayınlama: 15.07.2023
A+
A-

Yalova ASKF Başkanı Tamer ERBUL sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Yalova ASKF’nin olağan genel kurula gideceğini paylaştı. Başkan ERBUL mesajında “Çoğunluk sağlanırsa 2 Ağustos 2023 tarihinde saat 13.30 – 18.00 arası Yalova Belediyesi Raif Dinçkök Kongre Salonunda Yalova Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Olağan Kongresi yapılacaktır. Çoğunluk sağlanamazsa 9 Ağustos 2023 tarihinde aynı tarih saat ve yerde yapılacaktır. Tüzüğümüz gereği Kongre adaylığı için gerekli 5/2 delege imzasını son Genel Kurul Divan Başkanı Sn. Bayram KOÇGÜNDÜZ ve Federasyon Genel Sekreteri Sn. Selahattin YILDIZ a teslim ettik” açıklaması yaptı.

Başkan ERBUL ;” Yalova futboluna söz verdiğimiz gibi birçok hizmet sığdırdık bu bir bayrak yarışıdır. Bizler gelip geçiciyiz önemli olan geride bıraktığımız eserlerdir. Bu nedenle en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz. Biz büyük bir aileyiz ve ben bu büyük ailenin bir parçası olmaktan büyük onur ve mutluluk duyuyorum” dedi.

Kongrede aday olacak isimlere Yalova Çizgi Haber olarak başarılar dileriz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.