YALOVA BELEDİYESİ MECİDİYE’DE

YALOVA BELEDİYESİ MECİDİYE’DE
Yayınlama: 23.08.2022
A+
A-

Yalova Belediyesi heyeti, bir dizi etkinlik için Romanya’da ki kardeş şehrimiz Mecidiye’ye gitti.

Düzenlenen etkinlikler vesilesiyle Mecidiye’ye davet edilen Yalova Belediyesi heyeti, Mecidiye Belediye Başkan Yardımcısı Niculae Paun ile görüşerek şehir hakkında bilgi aldı.

Başkan Yardımcısı Paun “Kardeş şehrimiz Yalova Belediyesi’nden bizleri ziyaret eden başkan yardımcısı ve meclis üyelerine çok teşekkür ediyorum. Yalova ve Türkiye ile ilişkilerimiz çok iyi ve daha da ilerletmek istiyoruz. Yalovalı iş insanlarını yatırım yapmaya davet ederken, iş birliğimizin gelişmesini umuyoruz” dedi.

Başkan Yardımcısı Naim Ardıç ise, “Kardeş şehir Mecidiye’de olmaktan Yalova Belediyesi heyeti olarak çok mutluyuz. Başkan Vekilimiz Mustafa Tutuk, programları vesilesiyle katılamadı ancak sizlere selamlarını iletti. Bizlerde Yalova Belediyesi adına Türk ve Müslüman nüfusun yoğun yaşadığı Mecidiye ile ilişkilerimizi arttırmak ve her konuda iş birliğinin artmasını bekliyoruz” dedi.

Başkan Yardımcısı Naim Ardıç, Sayın Belediye Başkanı Valentin Vrabie, Başkan Yardımcısı Niculae Paun ve belediye heyetini de Yalova’ya davet ettiklerini belirtti.

Yalova heyeti, karşılıklı hediye takdiminin ardından Mecidiye’den ayrıldı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.