YALOVA, KURBAN İÇİN GÜLEÇ KARDEŞLERİ TERCİH ETTİ

YALOVA, KURBAN İÇİN GÜLEÇ KARDEŞLERİ TERCİH ETTİ
Yayınlama: 30.06.2023
A+
A-

Her yıl olduğu gibi bu yılda Kurban ibadetini yerine getirmek için Yalova halkı Güleç Kardeşleri tercih etti. Uzman ekipler tarafından yüzlerce büyükbaş kurbanlığın kesimi saatler içerisinde yapılarak sahiplerine teslim edildi.
Yıllardır kurbanlık kesiminde öncü isim olan Güleç Kardeşler bu yıl çıtayı daha da yükseğe taşıdı. Geçtiğimiz yıllarda hizmete açtıkları Cemal Güleç Besi Çiftliği içerisinde bu yıl kesimhanede hizmete alındı. Son teknoloji ile donatılmış Harun Güleç Kurban Kesim Tesisinde hijyenik şartlarda, İslami koşullara uygun, uzman ekipler tarafından yüzlerce büyükbaş kurbanlığın kesimi saatler içerisinde yapılarak sahiplerine teslim edildi.

“Kendimizle Yarışıyoruz”
Yalova’nın ve Marmara Bölgesi’nin en modern tesislerinden biri olan Cemal Güleç Besi Çiftliği’nde yetiştirdikleri kurbanlıkların bayrama haftalar kala satışını tamamladıklarını belirten Halit Güleç; “Bizim satış politikamız her zaman %100 kalite, %100 müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuş durumda. Yıllardır Safran yolu üzerinde bulunan çiftliğimizde halkımıza hizmet verdik. Ancak Yalova’nın büyümesi ve çiftliğimizin yerleşim alanı içerisinde kalması nedeniyle geçtiğimiz yıllarda çiftliğimizi Safran Köyü içerisine taşıdık. Bu yıl çiftlik içerinde en son teknolojiye sahip Harun Güleç Kurban Kesim Tesisini de hizmete aldık. Yeni tesisimiz ile birlikte mevcut hizmetlerimizin ve ikramlarımızın kalitesini de daha da arttırmış olduk. 7 Mayıs’ta kurbanlık satışına başladık. Bayrama haftalar kalan tüm kurbanlıkların satışını tamamladık. Bu nedenle bizleri tercih eden tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Yeni tesislerimizde de tıpkı geçmiş yıllarda olduğu gibi sabah kahvaltısıyla başlayan ikramlıklarımız, tüm gün boyunca sürdü. Geçmişten günümüze unutulmaya yüz tutmuş bazı tatları bayram vesilesiyle çocuklarla buluşturduk. Halkımız dini vecibelerini yerine getirirken aileleriyle birlikte adeta piknik tadında bir gün geçirdiler. Her yıl çıtayı biraz daha yukarı taşıyoruz. Hizmet kalitemizi arttırmak her yıl bir adım daha ileriye götürmek için kendimizle yarışıyoruz” dedi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.