YALOVA YEŞİLOVA SPOR KULÜBÜNÜ ‘LEKELEYEMEZSİNİZ!’

YALOVA YEŞİLOVA SPOR KULÜBÜNÜ ‘LEKELEYEMEZSİNİZ!’
Yayınlama: 28.05.2023
A+
A-

BÖLGESEL Amatör Ligi’nde temsil edecek olan Yalova Yeşilova Spor Kulübü, iç ve dış transfer çalışmalarına devam ederken, kulüp ile ilgili çıkan asılsız iddialara Kulüp Başkanı Yalçın Oruç sert cevap verdi. Başkan Oruç,’ Bizi, bizim başarımızı kimse gölgeleyemez. Kulübümüz üzerinden kimsenin reklam yapmasına, çıkar sağlamasına, kulübümüzü lekelemesine asla izin vermedik, vermeyeceğiz.’ dedi.

Sahte ve asılsız belgelerin sosyal medyada yer aldığını söyleyen Yalova Yeşilova Spor Kulübü Başkanı Yalçın Oruç,’ Kulübümüz ile ilgili sosyal medyada çıkan iddialar asılsız ve yalandır.

‘KİMSENİN HAKKIN YEMEDİK’

Bazı sosyal medya hesaplarıyla iletişime geçip sahte ve asılsız beyanlarda bulununan ve Yalova Yeşilova Spor Kulübünden hakkını fazlasıyla alan eski ara transfer oyuncularımızdan Volkan Olgun Tüzün, Ahmet Can Bulut ve Doğancan Memicil çirkin iddialarla kulübümüzü lekelemeye kalkmıştır. Bu futbolcuların dekontları ve ödemeleri elimizde mevcuttur. Bize verdikleri maddi hasar ortadadır. Yalova Yeşilova Spor Kulübü büyük bir camia kendini bilmez üç beş çapulcuya papuç bırakmadık, bırakmayız. Sahip olduğumuz misyon ve vizyon doğrultusunda yolumuza devam edeceğiz. Yalova’mızı en iyi şekilde Bölgesel Amatör Ligi’nde temsil edeceğiz. Kulüp olarak kimsenin hakkını yemedik, hatta fazlası ile teslim ettik. Bizi bilen bilir kimsenin hakkında emeğinde gözümüz olmaz. Bizi kimse hedeflerimizden alıkoyamaz. Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlâklısını severim’ diyen Mustafa Kemal Atatürk’ü daha iyi anlıyoruz. Kulübümüz ile sosyal medya üzerinde çıkan asılsız ve çirkin iftiralara haklımız saklı kalmak üzere gereken yasal süreci de başlatacağımızı belirtmek isteriz.’ ifadelerine yer verdi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.