YAZARLAR, YALOVALILARLA BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR

YAZARLAR, YALOVALILARLA BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR
Yayınlama: 26.05.2023
A+
A-

Vatandaşların her türden kitaba kolaylıkla erişebildiği, Yalova Belediyesi’nin Gelenekten Geleceğe İbrahim Müteferrika Kitap Fuarı devam ediyor. 28 Mayıs Pazar günü son bulacak kitap fuarı kapsamında yapılan söyleşiler ise Fahri Coşkun ve Sevda Türküsev ile sürecek.

Yalova Belediyesi, ücretsiz olan ve her yaş grubundan kişiye hitap eden kültür sanat etkinliklerini, yazarlarla söyleşi ve imza günleri ile sürdürüyor. Bu kapsamda; 27 Mayıs Cumartesi günü Yazar Fahri Coşkun ve akabinde Gazeteci, Sunucu ve Yazar Sevda Türküsev Yalovalılarla buluşacak.

15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda (Kent Müzesi arkası) saat 14.00’de düzenlenecek Yazar Fahri Coşkun söyleşisinin akabinde saat 18.00’de Kent Müzesi içerisinde Sevda Türküsev söyleşisi yapılacak. 31 Mayıs Çarşamba günü ise Raif Dinçkök Kültür Merkezi’nde saat 21.00’de Kemal Sayar söyleşisi yapılacak.

Bu süre zarfında kitap fuarı içerisinde düzenlenecek imza günleri ile okurlarıyla buluşacak olan yazarlar ise şu şekilde olacak;

27 Mayıs Cumartesi günü saat 13.00 ila 17.00 arası; Koray Yersüren, Cemal Latifoğlu, Kader Arvars, Dilara Keskin, Kübra K. Berk, Bilal Sami Gökdemir, Dr. Oğuzhan Karagül, Meryem Nart, Leman Veli, Mehtap Fırat, Abdullah Kara, Maral Atmaca, Ekin S. Koch, M. Rise, Gamze Çelik

27 Mayıs Cumartesi günü saat 13.00 ila 19.00 arası; Arif Soysal, Kenan Güzel, Uğur Bakıcı

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.