YRP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI YALOVA’DA

YRP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI YALOVA’DA
Yayınlama: 19.09.2023
A+
A-

Teşkilat çalışmaları için Yalova’ya gelen teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Gül’ü, Yeniden Refah Partisi Yalova İl Sorumlusu Tevfik Yazıcılar, Yalova İl Başkanı Abdullah Zeki Ercan, Gençlik Kolları, ilçe başkanları ve teşkilat mensupları karşıladı.Yeniden Refah Partisi Yalova İl Başkanlığı’nda gerçekleşen toplantıya katılan Nureddin Gül’e, Marmara Teşkilat Bölge Sorumlusu Erhan Erdoğan’da eşlik etti.

Yalova’da Yeniden Refah Rüzgarı Esecek

Yeni il başkanı Abdullah Zeki Ercan’ın açılış konuşması ile başlayan toplantıda, Nurettin Gül “Bu görevler bize emanettir. Bu güne kadar burada hizmette bulunmuş, taş üstüne taş koymuş her bir başkanımıza, bir önceki il başkanımıza, kuruluşundan bu güne emeği geçen tüm teşkilatımıza teşekkür ediyoruz.” sözleri ile eski il Başkanı Mustafa Berber’e teşekkürlerini ileterek parti üyelerine yönelik hitabetinde partinin hedefleri, stratejik planlar ve ülke gündemi hakkında önemli bilgiler paylaştı.

Nureddin Gül’ün konuşmasında vurguladığı ana noktalardan birisi, Yeniden Refah Partisi’nin prensiplerine olan bağlılıktı. Gül, bu toplantılarla yerel teşkilatlara destek sağlanmasının yanı sıra, üye katılımının artırılmasına da önem verildiğini belirtti.Parti teşkilatının güçlenmesi ve üye motivasyonunun artırılması amacıyla yapılan düzenli buluşmalar kapsamında gerçekleşen toplantıya teşkilat mensuplarının yoğun ilgi gösterdi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.