AK PARTİ KADIKÖY BELDE BAŞKANI GÜMÜŞ, ÇALIŞMALARIYLA GÖZ DOLDURUYOR

AK PARTİ KADIKÖY BELDE BAŞKANI GÜMÜŞ, ÇALIŞMALARIYLA GÖZ DOLDURUYOR
Yayınlama: 28.08.2023
A+
A-

Daha önce Ak Parti Kadıköy Belde Teşkilatı’nda Teşkilat Başkanı olarak görev yapan ve 1 yıl önce Kadıköy Belde Başkanlığı’nı devralan Cem Gümüş, yönetimi ile birlikte göreve geldiği andan itibaren yaptığı çalışmalar ile Kadıköy’de adından söz ettirmeyi başardı.

Bir süredir adeta kendi kabuğuna çekilmiş olan Belde Teşkilatı, Cem Gümüş’ün Belde Başkanlığı ile yeniden hareket kazandı.

Teşkilatçı yapısını teşkilatın her kademesine sirayet ettiren, sürekli belde halkı ile temasta olan, çalışmalarını sıkı bir şekilde sürdürerek adeta göz dolduran Gümüş, önümüzdeki dönemin nasıl geçeceğinin ipuçlarını şimdiden vermeye başladı.

“Gençlere önem veriyor”
Son zamanlarda özellikle gençlere yönelik çalışmaları ile dikkat çeken, istihdam konusunda birçok gencin iş sahibi olmasına aracılık eden, onlar ile özel ilgilenen Cem Gümüş, sadece açılış, cemiyet veya rutin ziyaretlerle kalmayıp, Kadıköy’ün her mahallesinde varlığını hissettirip yaptıkları çat kapı ev ziyaretleriyle belde halkının ihtiyaçları ile de yakından ilgileniyor.
Belediyenin yaptığı projeleri yakından takip eden ve sürekli olarak halkı bu konularda bilgilendirmek için onlarla bir araya gelen Belde Başkanı Cem Gümüş, belde esnafından da asla kopmuyor. Esnafın talep ve önerilerini dikkate alarak, gerekli mercilere konuları taşıyıp çözümü konusunda takipçisi oluyor.

Kadıköy’deki siyasi partiler arasında farkındalığını fazlasıyla gösteren Ak Parti Kadıköy Belde Teşkilatı, Cem Gümüş önderliğinde önümüzdeki yerel seçimlere damga vuracak gibi gözüküyor.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.