AK PARTİ, YEREL SEÇİMLERE ‘GÜÇLÜ GELİYOR’

AK PARTİ, YEREL SEÇİMLERE ‘GÜÇLÜ GELİYOR’
Yayınlama: 07.08.2023
A+
A-

YAKLAŞAN yerel seçimler ile birlikte özellikle iktidar partisinde de heyecan başladı. Ak Parti’nin Yalova İl Başkanı Umut Güçlü, tüm teşkilatın yerel seçime hazır olduklarını belirtti.

Ak partinin her zaman halkın yanında olduğunu, parti temsilcilerinin 7/24 sahada, vatandaş ile iç içe olduğunu belirten Ak Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü,’ Bizler Ak parti ailesi olarak ülkemizde her zaman, her seçime hazır bir partiyiz. Bizler halkından kopuk bir parti hiçbir zaman olmadık. Bunu uzun yıllar sürdürdüğümüz iktidar ile birlikte ispatladık.’ dedi.

‘BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ’

Yerel seçimlerin startını verdiklerini de belirten İl Başkanı Güçlü,’ Önümüzde bir yerel seçim süreci var. Bizlerde Ak Parti olarak tüm istişarelere başlıyoruz. Gerek merkezde gerek ilçe ve beldelerimizde yerel seçimin startını verdik. Genel seçimlerin bitmesi ile birlikte Ak Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, bizlere yerel seçimlerin takvimini takdim etti. Kadın kolları teşkilatımız, gençlik kolları teşkilatımız, mahalle temsilcilerimiz sürekli sahada, vatandaşımızın yanında olmaya devam ediyor. Bizler yerel seçimlerin hazırlığına çok uzun zaman önce başladık, şimdi büyük bir aile olarak sahaya inme vakti geldi. Yalova’mız, ilçelerimiz ve beldelerimiz için en iyi sonucu alma vakti gelmiştir.’ ifadelerine yer verdi.

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.