ALTINOVA’NIN EMEKTARLARI VEFA GECESİNDE BULUŞTU

ALTINOVA’NIN EMEKTARLARI VEFA GECESİNDE BULUŞTU
Yayınlama: 27.12.2023
A+
A-

Yalova’nın Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, yıllarca belediye çatısı altında ilçeye hizmet edip, emekli olan personelleri vefa gecesinde buluşturdu.

Etkinlikte emekli personellere teşekkür plaketi veren Başkan Oral, “Altınova için konan her taşta, tuğlada, harçta sizlerin de emeği var. Ben hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Kuruluşundan bu yana…

Tarihi ve doğal güzellikleri ile Altınova’yı marka kent haline getirmek için yoğun mesai harcayan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, önemli bir vefa örneği sergileyerek, belediyenin kuruluşu olan 1987 yılından buyana belediyede hizmet edip, emekli olan personeli bir araya getirdi. Belediyenin sosyal tesislerinde düzenlenen etkinlikte tüm konuklarını kapıda karşılayan Başkan Oral, hem emekli personel, hem de personelin yakınlarıyla aile sıcaklığında sohbet etti.

“Marka yolunda ilerliyoruz”

Etkinlikte konuklarına seslenen Başkan Oral, Altınova’nın her geçen gün daha da güzel bir hal aldığını söyledi. Belediyenin kuruluşundan bugüne kadar görev yapan herkese teşekkür eden Başkan Oral, “İlk göreve başlarken ‘Altınova, hem Türkiye’de hem dünyada tanınan marka şehir haline gelecek’ demiştim. Bu yoldaki çalışmalarımıza devam ediyoruz ama epey bir mesafe kat ettik. Altınova için konan her taşta, her tuğlada, her harçta sizlerin de emeği var. Ben hepinize teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonraki süreçte de daha güzel bir Altınova için hep beraber el ele çalışacağız” dedi.

30 personel

Gecenin sonunda Başkan Oral, bugüne kadar belediyeden emekli olan 30 personele teşekkür plaketi verdi. Yıllarca hizmet ettikleri kurum tarafından unutulmamanın mutluluğunu yaşayan personel de “Altınova, başkanımız sayesinde gerçekten bir altın şehir oldu. Özellikle Altınova’ya hizmet eden personeli bir araya getirilmesi de çok ince düşünülmüş bir davranış. Başkanımıza teşekkür ederiz” diyerek duygularını dile getirdi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.