YELE:”MOKAMP’IN YILDIZI PARLAYACAK”

YELE:”MOKAMP’IN YILDIZI PARLAYACAK”
Yayınlama: 07.03.2024
A+
A-

CHP Çiftlikköy Belediye Başkan Adayı Adil Yele, geçtiğimiz haftalarda duyurduğu mega projelerini tek tek vatandaşlara anlatmaya devam ediyor. Yele, Mokamp’ta hayata geçirecekleri sosyal tesis ve kafeteryalar sokağı hakkında bilgi verdi.

Mokamp bölgesinin yıllardır gerektiği gibi kullanılmadığını, her seçim döneminde bu bölgeyle ilgili vaatler verilmesine rağmen yerine getirilmediğini kaydeden CHP Adayı Adil Yele, göreve gelmelerinin hemen sonrasında Mokamp’a el atacaklarını kaydetti. 

Bölgedeki ağaçların hiçbirine zarar vermeden bir proje gerçekleştirdiklerini kaydeden Yele, “Maalesef Mokamp, gerektiği kadar rantabl kullanılmıyor. Biz bu dönem Mokamp’ı sadece yaz aylarında kullanılan, arada sırada etkinliklerin yapıldığı bir bölge olmaktan çıkartan bir proje geliştirdik. İlk hedefimiz oranın yaz-kış yaşayan bir bölge haline gelmesi” dedi.

Mokamp’ta tek katlı, çatısı da kullanılabilen bir sosyal tesisi hayata geçireceklerini ifade eden Adil Yele, şöyle devam etti:

“Bu sosyal tesisi belediyemiz işletecek, halkımız kaliteli ve uygun fiyatlı hizmeti buradan alabilecek. Enfes deniz manzarası eşliğinde hemşehrilerimizin faydalanabileceği bir sosyal tesis planladık. Bunun yanında hemen bu sosyal tesisin arkasında kafeler sokağı konseptiyle şık bir çarşı yapacağız. Burada önemli kafe ve yeme içme markaları yer alacak. Yalova’daki kafeteryalar sokağını geride bırakacak bir konsept hazırladık. Bunun yanında belediyemizin kadın ve gençlik sanat atölyeleri için burada yer ayarlayacağız. Bu sayede bölge sadece yazın değil, kışın da vatandaşlarımızın uğrak yeri haline gelecek.”

CHP Belediye Başkan Adayı Adil Yele, Mokamp’ta daha önce verilen sözlerin tutulmadığını da ifade ederek “Bizim farkımız şu. Biz sadece söz vermiyoruz. Ben proje adamıyım. 30-40 hayali projeler yerine gerçekten ihtiyaç olan, gerçekten Çiftlikköy’e katma değer katacak işleri yapacağız. Mokamp da bunlardan biri” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.