‘AVCI’ DİKKAT ÇEKİYOR!

‘AVCI’ DİKKAT ÇEKİYOR!
Yayınlama: 06.02.2023
A+
A-

MMS Marmara Makine firmasının sahibi, iş adamı, siyasetçi, futbolcu, yüzücü, dalgıç ve bir çok spor ve spor dalları ile yakından ilgilenen, ilçenin tanınan ismi Serdar Avcı’nın paylaşımları dikkat çekiyor. Öte yandan siyasette attığı adımlarla da özellikle gençler tarafından takdirle karşılanıyor.

Karamürsel’in her zaman ileri bir noktaya geleceğini, sporun her dalında var olmaya, siyasette var olmaya ve özellikle geleceğe dair önemli adımlar atmak istediğini belirten MMS Marmara Makine firmasının sahibi, iş adamı Serdar Avcı,’ Spor ile ilgim çocukluğumdan gelmektedir. Bir çok spor dalları ile yakından ilgileniyorum. Bunun dışında özellikle son dönemlerde dalgıçlıkta güzel noktalara geldik. Karamürsel’imizin adını her yerde, her platformda duyurmaya devam edeceğiz.’ dedi.

AVCI, ÖNEMLİ KONUMLARA GELECEKTİR

ÖTE yandan iş adamı Avcı’yı yakından tanıyan isimler ise,’ Serdar Avcı ilçemiz için önemli bir kazançtır. Uğraştığı bir çok spor alanında ilçemizin adını temsil ediyor. Siyasi tarafınında güçlü olduğunu biliyoruz. Bizler Serdar Avcı isminin, siyasette önemli bir noktaya geleceğin düşünüyoruz.’ diye konuştular.

 

 

 

sadami, siyasetci, futbol, yuzme, balık adam, trekking vb.bircok uğraş maşallah

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.