BAŞKAN TUTUK, FATİH CADDESİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

BAŞKAN TUTUK, FATİH CADDESİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ
Yayınlama: 06.02.2024
A+
A-

WhatsApp Image 2024 02 06 at 11.58.16

Yalova Belediye Başkanı ve AK Parti’nin Başkan Adayı Mustafa Tutuk, Fatih caddesi esnafını dükkânlarında ziyaret ederek, ‘hayırlı işler bol kazançlar’ temennisine bulundu.

Göreve geldiğinden beri Yalova halkı için itina ile çalışan ve üreten Mustafa Tutuk, sosyal belediyecilik anlayışı ile birlikte her kesimden vatandaşın takdirini topluyor. Başkan Tutuk, sık sık vatandaşla bir araya gelerek Yalova’ya hizmet için gerekli istişarelerde bulunmayı ihmal etmiyor. Son olarak Fatih Caddesi üzerinde esnaf ziyareti gerçekleştiren Başkan Tutuk’a AK Parti Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Muaz Ceylan ve teşkilat mensupları da eşlik etti.

Başkan Tutuk, “Şehir ekonomisine katkı sağlayan kıymetli esnafımız bizim için çok değerli. Biz her zaman esnafımızın istek ve taleplerini dinliyoruz. Bu doğrultuda adımlarımızı atıyoruz. Fatih Caddesin’de yaptığımız ışıklandırmadan ve yağmur yağdığında yollarda oluşan problemlere getirdiğimiz çözüm karşısında esnafımızın beğenisini ve desteğini almış olmanın gururunu yaşıyoruz. Şehrimizin sorunlarına her daim dikkate alarak çözüm üreten belediyecilik anlayışıyla sahada çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Başkan Mustafa Tutuk, esnaf ziyareti sırasında karşılaştığı mahalle sakinlerinin de istek ve taleplerini dinleyerek, hal hatır sormayı ihmal etmedi. “Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” diyen Başkan Tutuk, “Esnaf gezilerimize devam edeceğiz” dedi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.