BAŞKAN YILDIRIM, TEKRAR DEPREM BÖLGESİNE GİTTİ

BAŞKAN YILDIRIM, TEKRAR DEPREM BÖLGESİNE GİTTİ
Yayınlama: 05.03.2023
A+
A-

KARAMÜRSEL  Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, deprem bölgelerinden Hatay’ın Defne ilçesine tekrar gitti. 1999 Marmara Depreminden bu acının ne demek olduğunu iyi bildiklerini söyleyen Yıldırım,’ Deprem bölgelerimizde özellikle çocuklarımızın yaralarını hep beraber sarmalıyız.’ Dedi.

‘DEFNE’DE KALBİMİZİ BIRAKMIŞTIK, GERİ DÖNDÜK’
Depremin ilk gününden itibaren Karamürsel Belediyesinin tüm imkânlarının deprem bölgelerine seferber edildiğini ifaden eden Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım,’ Kahramanmaraş ve çevre illerde meydana gelen deprem sonrası belediyemiz olarak tüm ekiplerimizi bölgeye sevk ettik. İlçemizde vatandaşlarımız ile birlikte yardım kampanyaları düzenledik. Bizlerde Hatay’ın Defne ilçesinde depremzede vatandaşlarımızın yanında olduk.’ dedi.

‘GELECEĞİMİZ OLAN DEPREMZEDE ÇOCUKLARIMIZIN YANINDAYIZ’

1999 Marmara depreminin acısını çok iyi bildiklerini ve özellikle depremden etkilenen çocukları yalnız bırakmayacaklarını söyleyen Yıldırım,’ 1999 Marmara depreminde canımız, canlarımız yandı. Deprem bölgelerinden ayrılırken kalbimizi bölgede bırakıp ilçemize dönmüştük. Fırsat bularak tekrar deprem bölgemize geldik. Depremzede vatandaşlarımızın yanında olduk. Özellikle bizlerin geleceği olan çocuklarımız ile vakit geçirdik. Allah bir daha böyle bir acıyı ülkemize, milletimize yaşatmasın.’   dedi.

İLÇEYE GELEN DEPREMZEDELERE ÖZEL İLGİ

KARAMÜRSEL’e gelen depremzede vatandaşlar ile de özel olarak ilgilendiklerini söyleyen Başkan Yıldırım,’ Deprem bölgelerinden ilçemize gelen depremzede ailelerimiz ile Karamürsel Belediyesi olarak özel ilgilenmekteyiz. Acılarımızı unutmayacağız ama paylaşacağız.’ İfadelerine yer verdi.

 

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.