BECAN, YENİ DÖNEM HEDEFLERİNİ AÇIKLADI

BECAN, YENİ DÖNEM HEDEFLERİNİ AÇIKLADI
Yayınlama: 02.11.2022
40
A+
A-

YTSO’nun 3. Dönem Yönetim Kurul Başkanı olan Tahsin Becan, yapılan seçimler sonrasında YTSO’nun yeni hedeflerini ve seçim sürecini değerlendirdi.

Becan, açıklamasında “  Son üç aydan buyana YTSO Meclis üyeliği için kıran kırana çalışmalar yapıldı. Demokratik bir yarış oldu. Kırgınlık küskünlük yaşanmaması sevindirici oldu. Ben YTSO seçim sürecinde aday olup kazanan ve kaybeden tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.Sonuçta bu bir bayrak yarışıydı.Tüm adaylar Yalova’ya bir şeyler katabilirmiyim diye yarıştılar. Yapılan seçimlerle birlikte yeni bir pırıl pırıl meclisimiz oluştu” diyerek şöyle konuştu.

“ İnşallah gelecekte de Yalova’nın ekonomisiyle, ticaretiyle değer katmak için kaldığımız yerden çalışmaya devam edeceğiz. Bu seçime 3-5 farklı renk listeyle girdik.Şuanda tek renk olarak birlikteyiz Aynı TOBB logosundaki renkler gibi birleştik.Ülkemize ve Yalova’ya ne kadarfazla katkıda bulunabilirsek ne mutlu bize.Yeni Yönetim Yalova’ya hayırlı uğurlu olsun”

Yeni dönemdeki çalışmalardan da söz eden YTSO Başkanı Tahsin Becan “ Yalova’da OSB’le giremeyen orta ölçekli KOBİ’ler için yeni bir OSB düşünüyoruz.Ayrıca Tüm Yalova esnaflarının katılacağı Yalova A.Ş.kurarak büyük bir AVM düşünüyoruz. Yalova’da çiçekçiliğin gelişmesi için çalışmalara devam edeceğiz. Geniş kapsamlı olarak Yalova Çiçek festivalini de hayata geçireceğiz “ dedi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Yalova Çizgi YouTube Kanalına Abone Olun