YALOVA’DA BİR SOKAK DAHA YENİ NESİL OYUN GRUPLARINA KAVUŞUYOR

YALOVA’DA BİR SOKAK DAHA YENİ NESİL OYUN GRUPLARINA KAVUŞUYOR
Yayınlama: 12.07.2023
A+
A-

Yalova Belediyesi, yapılan planlamalar çerçevesinde şehrin muhtelif noktalarına park, oyun alanı ve mini saha eklemelerine devam ediyor. Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, yapımı sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi.

Vatandaşların huzur ve refahı, çocukların ise doyasıya eğlenebilmeleri için park, oyun alanı ve mini saha gibi hizmetleri halk ile buluşturan Yalova Belediyesi’nin son durağı Mustafa Kemal Paşa Mahallesi oldu. Abay Sokak içerisinde yer alan 1000 metrekare alanda, park ve mini saha yapılması için çalışmalara başlandı. Fen işleri müdürlüğü tarafından 420 metrekarelik parke yolun yapımı için sona gelindi. Akabinde park ve bahçeler birimi tarafından yapılacak çalışmalarda; yeni nesil çocuk oyun grupları, piknik masaları, dinlenme alanı ve futbol sahası da eklenerek kısa sürede parkın tamamlanması hedefleniyor.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Tutuk, “Şehrimizde, ihtiyaç duyulan her alanda gereken tespitlerimizi ve planlamalarımızı yaparak çalışmalarımızı şekillendiriyoruz. Özellikle gençlerimizin ve çocuklarımızın doyasıya vakit geçirebileceği alanları şehrimize kazandırmak için yoğun çalışmalar içerisindeyiz. Bu durumdan mahallelilerimiz de oldukça mutlu. Mahalle sakinlerimiz bizleri gördükleri hemen her yerde teşekkürlerini iletiyor. Belediyemiz her zaman yanlarında olacak. Mustafa Kemal Paşa Mahallemiz içerisinde yer alan Abay Sokak’ta, ihtiyaç duyulan park, yeni nesil oyun grupları ve mini sahamızı da en kısa sürede hizmete sunacağız” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.