BÖLGEDE TEK!

BÖLGEDE TEK!
Yayınlama: 03.08.2023
A+
A-

KARAMÜRSEL’de kurulan Karamürsel Özcan Özalgın Yüzme Havuzu, Gölcük ve Yalova’dan da ağırladığı öğrenci ve aileler ile bölgede lider konumda olmaya devam ediyor. Karamürsel Özcan Özalgın Yüzme Havuzu Müdür Yardımcısı ve Antrenörü Batuhan Çetinkaya gerçekleştirdikleri çalışmalar ile ilgili Gazete Akkent Genel Yayın Yönetmeni Emre Can Kazmalı’ya özel açıklamalarda bulundu.

 

‘BAŞKAN YILDIRIM’A TEŞEKKÜR EDERİZ’

Karamürsel Belediyesi’nin her zaman spora ve sporcuya önem verdiğini, Karamürsel Özcan Özalgın Yüzme Spor Kompleksinin içerisinde fitness, diyetisyen, fizyoterapist, havuz eğitimi, jimnastik, buz pisti eğitimi gibi bir çok dalın olduğunu belirten Antrenör Batuhan Çetinkaya,’ Öncelikle bizlere bu imkanı sağlayan Karamürsel Belediye Başkanımız İsmail Yıldırım’a teşekkür ederiz. Evet Karamürsel Özcan Özalgın Yüzme Havuzumuzda 4-6 yaş ile başlayan, yetişkin gruplara kadar yüzme eğitimi vermekteyiz. Bu dönemde master takımı kurduk ve sahalarda boy göstereceğiz.’ dedi.

 

‘AİLELER YÜZERKEN VEYA SPOR YAPARKEN, ÇOCUKLARA ÜCRETSİZ KREŞ EĞİTİMİ’

Havuzun sadece adından ibaret olmadığını, içerisinde kreş gibi önemli bir unsurun barınıldığını belirten Antrenör Çetinkaya,’ Yüzme havuzumuza gelen aileler çocuklarını kreşimize bırakabiliyor. Kendileri eğitim alırken veya serbest zamanda havuzumuzdan faydalanırken kreşte de bizlerin geleceği olan çocuklarımıza ücretsiz eğitim verilmektedir.’ dedi.

 

‘YALOVA BÖLGESİ BİZİ TERCİH EDİYOR’

ÖZELLİKLE Altınova, Çiftlikköy ve Yalova bölgelerinden Karamürsel Özcan Özalgın Yüzme Havuzu’na çok talep olduğunu, bu taleplerden de son derece memnun kaldıklarını şuanda ortalama 900 üyeye sahip olduklarını belirten Antrenör Batuhan Çetinkaya,’ Spor salonlarımız ve havuzlarımız ile birlikte kompleksimize çok talep olmaktadır. Bu taleplerde bizleri son derece memnun etmektedir. Gölcük ile Yalova arasından Karamürsel Özcan Özalgın Yüzme Havuzu tesisimizi kullanan birçok ismin olması gurur verici bir durumdur.’ dedi.

 

‘HEDEFİMİZ, HER ZAMAN ZİRVEDE OLMAKTIR’

SAĞLIKLI bedenin en önemli unsurunun spor yapmak olduğunu, tesisin aynı zamanda fizyoterapi ve diyetisyen noktasında destek verdiğini de ifade eden Çetinkaya,’ Tesisimiz vücut analizi, fizyoterapi ve diyetisyen gibi konularda da destek vermektedir. Gerekli tüm makinelere ve ihtiyaç malzemelerine sahibiz. Fizyoterapi ve diyetisyen gibi unsurlarda tedavi gören vatandaşlarımızın tüm takip sisteminde tarafımızdan kontrol altında tutulmaktadır. Bizler ekip olarak Karamürsel Özcan Özalgın Yüzme Havuzunu en üst noktaya, adımızı önce bölgemizde ardından ülkemizde temsil etmeyi hedefliyoruz.’ diye konuştu.

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.