ÇİFTLİKKÖY’DE KARADENİZ FESTİVALİ YAPILDI

ÇİFTLİKKÖY’DE KARADENİZ FESTİVALİ YAPILDI
Yayınlama: 29.08.2023
A+
A-
Çiftlikköy Belediyesi’nin katkılarıyla Çiftlikköy Rizeliler Derneği tarafından gerçekleştirilen Karadeniz Etkinlikleri Festivali, renkli görüntülere sahne oldu.369712180 705247371643598 4451702886189104920 n

Çiftlikköy Belediyesi’nin katkılarıyla Çiftlikköy Rizeliler Derneği tarafından gerçekleştirilen Karadeniz Etkinlikleri Festivali, renkli görüntülere sahne oldu. Mokamp alanında yapılan etkinlikleri Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’ın yanı sıra Çiftlikköy Rizeliler Dernek Başkanı İsmail Yaprak, AK Parti Çiftlikköy İlçe Teşkilatı, AK Partili Belediye Meclis Üyeleri ve Çiftlikköy’de yaşayan Karadenizliler de izledi.

Laz İbo’nun sunumuyla başlayan gecede ilk olarak Yalova’nın sevilen seslerinden Bahadır Osman Kırarslan sahne aldı. Yöresel şarkılarıyla izleyenleri coşturan Bahadır’ın ardından Murat Köse sahne performansı ile izleyenleri mest etti. Gecenin finalinde ise Karadeniz’in sevilen sanatçılarından Erdem Akın’la birlikte horonlar tepen seyirciler, konser alanında eğlenceli görüntüler sergiledi.

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Mokamp alanının bu yaz pek çok etkinliğe ev sahipliği yaptığını dile getirerek,  “Çiftlikköy Rizeliler Derneği ve Belediyemizin işbirliğiyle Mokamp’ta düzenlenen Karadeniz Etkinlikleri Festivali’ne katılarak değerli sanatçılarımızı izledik, hemşerilerimizle birlikte eğlendik.  Emeği geçenleri tebrik ediyorum” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.