ÇİFTLİKKÖY’DE ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİYLE İFTAR

ÇİFTLİKKÖY’DE ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİYLE İFTAR
Yayınlama: 20.03.2024
A+
A-

Çiftlikköy Kaymakamı Ömer Bilgin ve Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Çiftlikköy’de ikamet eden şehit aileleri ve gazilerle iftarda bir araya geldi.

Çiftlikköy Kaymakamlığı ve Çiftlikköy Belediyesi’nin ev sahipliğini yaptığı iftara ilçe protokolü ve şehit gazi aileleri katıldı. İlçe Müftüsü Yusuf Ulusoy tarafından iftar duasının okunmasının ardından Kaymakam Ömer Bilgin yaptığı konuşmada, “Bu Mübarek Ramazan Ayı içerisinde iftar yemeği vesilesiyle Şehit ve Gazi ailelerimizle bir arada olmaktan mutluluk duyuyoruz. Devlet olarak şehit aileleri, gazilerle ilgili her meseleyi ve talebi yakından takip ediyor, sık sık ziyaretler vesilesiyle bir araya geliyoruz. İftar programımıza teşriflerinizden dolayı teşekkür ediyor, tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabır, gazilerimize de huzurlu bir yaşam sürmelerini diliyorum” diye konuştu.

Başkan Silpagar ve Kaymakam Bilgin, iftara katılan tüm konuklarla yakından ilgilenirken, iftar sonrasında da şehit ve gazi ailelerini tek tek uğurladılar.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.