ÇİFTLİKKÖYLÜLER YAZ KONSERLERİ İLE COŞTU

ÇİFTLİKKÖYLÜLER YAZ KONSERLERİ İLE COŞTU
Yayınlama: 22.08.2022
A+
A-

Çiftlikköy Belediyesi tarafından düzenlenen Yaz Konserleri’nde Ünlü Sanatçılar Yücel Arzen, Eypio ve İsmail Türüt Çiftlikköylülere müzik ziyafeti sundular.

Çiftlikköy Belediyesi tarafından Sahil Mahallesi Mokamp Etkinlik Alanı’nda düzenlenen Yaz Konserleri Ünlü Müzisyen Piyanist Yücel Arzen ile başladı. Çiftlikköylü vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği konserde Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’da okuduğu şiirler ile gönülleri fethetti ve yoğun alkış aldı.

Çiftlikköy Yaz Konserlerinin ikinci gününde Ünlü Rap Sanatçısı Eypio sahne aldı. Özellikle gençlerin ilgi gösterdiği konserde Eypio şarkıları ile Çiftlikköylüleri coşturdu.

21 Ağustos Pazar günü ise Yaz Konserleri Karadenizli Türk halk müziği sanatçısı İsmail Türüt ile devam etti. Çiftlikköylü vatandaşların Mokamp alanını doldurmasıyla birlikte kulakların pası silinip, horonlar oynandı. Ahmet Aydın ve İsmail Türüt konserleri ile Çiftlikköylüler coştu. Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’da coşkulu gecede vatandaşlarla birlikte oldu.

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, “Yaz konserlerimiz sayesinde hemşerilerimiz ile kucaklaşma fırsatı bulduk. Onların mutluluğu bizim mutluluğumuz. Bizler Çiftlikköy’de kocaman bir aileyiz. 7’den 77’ye her yaştan insanımız konser alanlarımızı doldurdu. Birçok farklı türde şarkılar okundu, şiirler söylendi ve horonlar oynandı. Bizler Çiftlikköy’ümüzün gözlerinde ki ışığı gördük ve mutlulukları ile mutlu olduk. Çiftlikköy Belediyesi olarak bu tür etkinliklerimiz devam edecek” dedi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.