ÇOCUKLAR İSTEDİ MUSTAFA AMCALARI YAPTI

ÇOCUKLAR İSTEDİ MUSTAFA AMCALARI YAPTI
Yayınlama: 21.06.2023
A+
A-

thumbnail pasakent park 3 1 1Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk’un talimatları doğrultusunda Yalova merkez mahallerine yeni parklar yapılmaya, mevcut parklar ise revize edilerek modern bir görünüme kavuşmaya devam ediyor.

 

Başkan Tutuk’a başta çocuklar olmak üzere mahalle sakinlerinden gelen park taleplerini geri çevirmeyen ve en kısa sürede yerine getiren Yalova Belediyesi ekipleri tarafından Paşakent Mahallesi’ne yeni bir çocuk parkı yapıldı.

 

Uzun yıllar sonra yeni oyun gruplarıyla donatılan parkın açılışını, Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk ile birlikte Belediye Başkan Yardımcıları Bahaddin Erbay, Ahmet Sarıduman, Volkan Dadaloğlu, Belediye Meclis üyeleri Dursun Karahasan, Turgut Memiş ile birlikte çok sayıda çocuk ve mahalle sakinleri tarafından yapıldı. Açılışta çocuklara Yalova Belediyesi tarafından çeşitli ikramlarda bulunuldu.

 

Başkan Tutuk, ‘Parklarımızı Modern Bir Hale Getiriyoruz’

 

Kurdele kesimi öncesi çocukların yoğun ilgisiyle karşılanan Başkan Tutuk, çocuklar ve mahalle sakinleriyle sohbet etti. Açılış kurdelesi kesimi öncesi konuşma yapan Başkan Tutuk; “Şehrimizin her bir mahallesinde atıl bir şekilde bulunan parkları yeni nesil oyun gruplarıyla donatarak modern bir hale getiriyoruz. Özellikle çocuklarımızdan gelen park taleplerini dikkate alıyor ve uygun olan alanlarda yeni parkları mahallelerimize kazandırıyoruz. Paşakent mahallemizde şehrimizin doğa ile iç içe olan en güzel mahallerinden biri. Açılışını yapmış olduğumuz çocuk parkımızı yeni nesil oyun gruplarıyla donattık. Mahallemize modern görünümlü, ailelerin çocuklarıyla vakit geçirebileceği bir alan kazandırdık. Çocuklarımız burada daha güvenli ve birbirinden farklı oyun gruplarıyla gönüllerince eğlenecekler” dedi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.