DEMİRHAN, DEPREMZEDE AİLELERİ ZİYARET ETTİ

DEMİRHAN, DEPREMZEDE AİLELERİ ZİYARET ETTİ
Yayınlama: 08.03.2023
A+
A-
DEVA Partisi Yalova İl Başkanı Mehmet Demirhan, yaşanan deprem felaketi sonrası Yalova’ya gelen 3 depremzede aileyi ziyaret etti.
Beraberinde il yöneticileriyle birlikte depremzede ailelere ‘geçmiş olsun’ ziyaretinde bulunan DEVA Partisi Yalova İl Başkanı Mehmet Demirhan, ülkemizin büyük ve üzücü bir doğal afet yaşadığını kaydetti.
Kahramanmaraş merkezli depremlerin çok büyük bir coğrafyada etkili olduğunu ve milyonlarca insanın hayatını kötü yönde etkilediğini kaydeden Başkan Demirhan, “Milletimiz çok büyük bir birlik beraberlik örneği gösterdi. İlk günden itibaren deprem bölgesine yapılabilecek yardımlarla ilgili geniş çaplı bir çalışma yaptık. Ancak yardımlar ve depremzede vatandaşlarımıza destekler devam etmeli. Çünkü çok sayıda vatandaşımız oldukça mağdur durumda” dedi.
Kahramanmaraş ve Hatay’dan gelen aileleri evinde ziyaret eden, Gaziantep’ten gelen aileyle de İl Yöneticisi Mustafa Cengiz Yıldız’ın evinde görüşen Başkan Demirhan, “Sizlere destek için her zaman hazırız. Her türlü ihtiyacınızın giderilmesi için elimizden gelen tüm çabayı göstereceğiz” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.