DEMİRYÜREK’E TOBB HİZMET ŞEREF ÖDÜLÜ

DEMİRYÜREK’E TOBB HİZMET ŞEREF ÖDÜLÜ
Yayınlama: 03.06.2023
A+
A-

TOBB 79. Genel Kurulu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde gerçekleşti. Etkinliğe Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati gibi üst düzey devlet yetkilileri de katıldı. Türk iş dünyasının temsilcileri ise etkinliğe yoğun bir katılım sağladı.

Tören kapsamında, TOBB delegeleri arasında 10., 20. ve 30. yılını dolduranlara Hizmet Şeref Belgeleri takdim edildi. Bu belgeler, uzun yıllar boyunca TOBB’un çeşitli görevlerinde aktif olarak yer alan ve büyük emek harcayan delegelere veriliyor. Hizmet Şeref Belgesi, iş dünyasının önde gelen isimlerine gösterilen bir onur nişanesidir ve değerli katkıları için teşekkür etmenin bir yolu olarak kabul edilir.

Türkiye’nin farklı illerinden gelen delegeler arasında, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Demiryürek de yer aldı. Demiryürek, uzun yıllar boyunca TOBB bünyesinde aktif olarak çalışmış ve iş dünyasının gelişimine önemli katkılarda bulunmuştur. Bu nedenle, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından kendisine de Hizmet Şeref Belgesi takdim edildi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.