ERZURUM DERNEĞİ PİKNİĞİNE ‘YOĞUN KATILIM’

ERZURUM DERNEĞİ PİKNİĞİNE ‘YOĞUN KATILIM’
Yayınlama: 29.08.2023
A+
A-

55

YALOVA’nın en aktif derneklerinden biri olan Altınova Anadolu Erzurum Derneği tarafından geleneksel olarak düzenlenen Erzurum piknik şenliğine yoğun katılım sağlandı.

 

Altınova Bayraktepe tesislerinde düzenlenen programa Yalova ili dernekleri, STK tescilsileri, iş adamları, belediye başkanları ve çok sayıda vatandaş katılım sağladı.

 

Geleneksel piknik faaliyetlerinin her yıl devam edeceğini, piknik şenliğine samimi ve muhabbetin bol olduğunu, Erzurum kültürünün küçükten büyüye yaşandığını belirten Altınova Anadolu Erzurum Dernek Başkanı Ferman Durmaz,’ Davetimize icabet eden Belediye Başkanlarımıza, İl ve İlçe Emniyet Müdürlerimize, Erzurum ve diğer dernek başkanlarımıza ve yönetimlerine, STK ve tesmsilcilerine, bizleri bugünümüzde yalnız bırakmayan değerli vatandaşlarımıza teşekkür ederim. Derneğimiz tarafından geleneksel olarak düzenlediğimiz piknik şenliklerimizde samimiyetimiz, muhabbetimiz, kültürümüz ile küçükten büyüğe bir arada olmanın coşkusunu yaşadık. Bu birlikteliğimizin artarak devam etmesinden son derece memnunuz. Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan yönetim kurulu arkadaşlarımıza, vefakar ailelerine de ayrıca teşekkür ediyoruz.’ İfadelerine yer verdi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.