GÜREL ÇALIŞMALARA ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR

GÜREL ÇALIŞMALARA ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR
Yayınlama: 25.03.2024
A+
A-

CHP Yalova Belediye Başkan Adayı Mehmet Gürel, CHP Yalova Milletvekili Tahsin Becan, CHP İl Başkanı Erdem Doğancı CHP il yöneticileri ve belediye meclis üyesi adaylarıyla birlikte seçim çalışmalarını durmaksızın devam ettiriyor.

CHP Yalova Belediye Başkan Adayı Mehmet Gürel eşi Berrin Sorucu ve CHP Belediye meclis üyesi adaylarıyla birlikte bügünkü seçim çalışmalarında mahalle ziyaretlerini gerçekleştirip Yalova Merkezde esnaf ziyaretleri yapıp, Royal Blue Sitesi sakinleriyle bir araya gelerek, TUFAG’ın iftar yemeğine katıldı.

 

434197127 18316525792127316 7197048612266013335 n

Gazipaşa, İstanbul Caddesi ve Fatih caddesindeki esnafları ziyaret eden Gürel, burada vatandaşla buluşup esnafların sorunlarını dinledi. Vatandaşların şikayeti üzerine Gürel, Fatih Caddesi ve bazı bölgelerde yoğunluk kazanan arapça tabelaları, göreve gelir gelmez kaldıracaklarını belirterek “ Seçime bir hafta kalarak Yalova’daki vatandaşların  CHP çatısı altında  işih ehli ekibin çevresinde birleştiğini görüyoruz. İnanıyoruz, Kazanacağız. Başaracağız” dedi

CHP Yalova Belediye Başkan Adayı Mehmet Gürel, 31 Mart 2024 yerel seçimlerine güçlü meclis üyesi adayları ile birlikte hazır olduklarını Yalova halkının “birleşe birleşe kazanacağını” belirterek ’ Emanetimizi geri alabilmek adına sayılı günler kaldı. Biz Yalova’da halkımız ile birlikte birleşe birleşe seçimin kazananı olacağız. Güçlü yol arkadaşlarım ile birlikte seçimin kazananı hem CHP hem de Yalova halkı olacaktır.’ dedi.

Göreve gelir gelmez projelerini bir bir hayata geçireceklerini belirten Başkan Adayı Gürel,’ Yalova’mız için bir birinden önemli ve ayakları yere basan çok ciddi projelerimiz var. Kentsel dönüşümden tutun,  trafik sıkışıklığının çözümüne, elektrikli halk otobüsünden tutun, halk lokantası projesine kadar birbirinden önemli projelerimiz hazır. Projelerimizi hayata geçirebilmek adına sayılı günler kaldı. Şimdi Yalova halkının bizlere tam desteğini göstermesinin zamanıdır.’ ifadelerine yer verdi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.