İLÇE BAŞKANI ÇALIŞKAN’DAN SERT İFADELER!.. ‘BELEDİYE BAŞKANI ARSLAN ÇALIŞMADI’

İLÇE BAŞKANI ÇALIŞKAN’DAN SERT İFADELER!.. ‘BELEDİYE BAŞKANI ARSLAN ÇALIŞMADI’
Yayınlama: 31.05.2023
A+
A-

CHP Çiftlikköy İlçe Başkanı Cüneyt Çalışkan, Demokrat Parti’nin Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan’ı seçimde çalışmamakla suçlayarak, şikayet edeceğini belirtti.

CHP Çiftlikköy İlçe Başkanı Cüneyt Çalışkan sosyal medya hesabından yaptığı açıklama da Millet İttifakının ortaklarında Demokrat Parti Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Aslan’ın seçimlerde çalışmadığını iddia etti.

ARSLAN’I ŞİKÂYET EDECEĞİM

İlçe Başkanı Çalışkan açıklamasında “Seçim kampanyasında ve sandıklarda görev alan parti üyesi ve gönüllü arkadaşlarımıza çok teşekkür ederim. Bu seçimlerde özverili çalışmaları nedeniyle Taşköprü belde örgütümüze de teşekkür ediyorum. Taşköprü’de ittifak ortağımız olan Demokrat Partili Belediye Başkanı İsmail Aslan hakkında söyleyeceklerim var. Seçimlerde hiçbir çalışma yapmamıştır. Üstüne üstlük ikinci tur seçimlerinden bir gün önce, 3 belediye meclis üyesi olmak üzere toplam 40 kişiyi Bulgaristan’a gönderme sorumsuzluğunda bulunmuştur.’ dedi.

BU BİR SORUMSUZLUKTUR

Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan’ı sorumsuzlukla da suçlayan CHP Çiftlikköy İlçe Başkanı Çalışkan,’ Cumhurbaşkanı adayımızın bir resmini dahi belde binalarına asmamıştır. Daha birçok sayamayacağım sorumsuzlukları olmuştur. Bu durum DP’nin Ankara’daki en üst düzey yetkililerine iletilmiştir. Ayrıca kendisi ile ilgili düzenleyeceğimiz bir raporu DP ve CHP genel merkezine en kısa zamanda göndereceğiz. Sağda solda ben ittifakın belediye başkanı adayı olacağım diye caka satmaktadır. Göreceğiz bakalım aday kim olacaktır.” İfadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.