İŞ ADAMI ÇAVUŞ:’ YEŞİLOVA SPOR VE BİKAMDER İÇİN CANLA BAŞLA ÇALIŞACAĞIM’

İŞ ADAMI ÇAVUŞ:’ YEŞİLOVA SPOR VE BİKAMDER İÇİN CANLA BAŞLA ÇALIŞACAĞIM’
Yayınlama: 25.02.2023
A+
A-

Yalova Doğu ve Güneydoğu Anadolu İş İnsanları Derneği (YADGİD) derneğinin kuruluşundan, hizmet noktasına kadar emeği üst düzeyde olan iş adamı Ahmet Çavuş görevinden istifa ettiğini açıkladı. İş adamı Çavuş Yalova Yeşilova Spor Kulübü ve Birlikte Kanserle Mücadele Derneği BİKAMDER derneğinin faaliyetlerini ortak yürüteceğini belirtirken,’ Bizlerin Yalova ve halkına hizmet sevdası asla tartışılamaz.’ ifadelerine yer verdi.

TEŞEKKÜR ETTİ

İş adamı Çavuş,’ Yalova’ya ve tüm halkımıza hizmet etmek ve fayda sağlamak gayretiyle çıktığımız bu yolda ilk gaye olarak YADGİD Derneğimizi kuruluş ve katkı anlamında fiilen kamuya yararlı bir dernek statüsü kazandırma noktasına getirmiş bulunmaktayız. Yeni yapılanmalarda yer alacağım için YADGİD derneğindeki görevimden istifa ettim. Derneğimizi istediğimiz seviyeye getirerek, bayrağı devrettim. Derneğimizin ihtiyaç halinde her zaman yanında olacağımı da belirtmek isterim. Bu kararı değerli dostlarımla paylaşmayı bir borç bilirim. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.’ dedi.

 

‘BİKAMDER’İ ÖNEMLİ BİR NOKTAYA TAŞIYACAĞIZ’

Yalova ve Yalova halkına hizmet etmekten her zaman onur ve gurur duyacağını, ön planda her zaman Yalova sevdasının olduğunu Gazete Akkent’e açıklayan iş adamı Ahmet Çavuş,’ Yalova’ya olan vefa borcumuzu ödemeye devam edeceğim. Yalova’ya hizmetin devamlılığı kapsamında ilimizin önemli futbol kulüplerinden, taraftarı olduğum Yalova Yeşilova Spor Kulübü ve Birlikte Kanserle Mücadele Derneği (BİKAMDER) derneği ile ortak hareket edeceğiz. Özellikle BİKAMDER için çok önemli projelerimiz ve çalışmalarımız var. Çalışmalarımız ile birlikte Yalova Belediyemizin de yükünü hafifleteceğiz. Bizim en önemli hedefimiz BİKAMDER derneğimizi büyüterek, geliştirmektir. BİKAMDER Dernek Başkanımız Nurcan Bayar’a da ayrıca teşekkür ederim. Tüm çabamı, gayretlerimi artık bu noktada ilerleterek Yalova’mıza olan sevdamızı her seferinde göstereceğiz. Bizlerin Yalova sevdası asla sorgulanamaz.’ dedi.

‘ARMASINA SEVDALIYIZ’

SIKI bir Yalova Yeşilova Spor Kulübü taraftarı olduğunu da sözlerine ekleyen iş adamı Ahmet Çavuş,’ Yalova Yeşilova Spor Kulübü Başkanımız Yalçın Oruç, kulübü çok iyi bir noktaya getirdi. Bizlerde Yalçın Oruç ile birlikte bir yol yürüyeceğiz. Armasına tutkun olduğumuz Yalova Yeşilova Spor Kulübünü başarılı bir hale, kurumsal bir kimliğe büründüreceğiz. Yalçın Oruç Başkanımızın kolu kanadı olacağım.’ dedi.

İŞ ADAMI ÇAVUŞ:’YEŞİLOVA SPOR KULÜBÜ ÇATISI ALTINDA YENİ BRANŞLAR GELECEK’

YALOVA ve özellikle gençlerini spor ile birleştireceklerini, bu noktada çok önemli projelere kısa sürede imza atacaklarını da belirten Çavuş,’ İlimizde birbirinden önemli, pırlanta gibi başarılı gençlerimiz mevcuttur. Bizler Yalova Yeşilova Spor Kulübü çatısı altında birbirinden önemli branşlar kurarak gençlerimizi spora teşvik edeceğiz. Çıktığımız bu yolda Allah yardımcımız olsun.’ ifadelerine yer verdi.

BAŞKAN ORUÇ:’EN ÖNEMLİ TRANSFERİMİZ İŞ ADAMI ÇAVUŞ OLDU’

İŞ adamı Ahmet Çavuş’u Yeşilova Spor Kulübü yönetiminde görmekten de onur duyacağını belirten Yalova Yeşilova Spor Kulübü Başkanı Yalçın Oruç,’ Yalova Yeşilova Spor Kulübünün transfer sürecinde ki en önemli transferi iş adamı Ahmet Çavuş oldu. Yalova’mızın saygın iş adamlarından Ahmet Çavuş isminin aramıza katılması ile camia olarak çok mutlu olduk. İş adamı Ahmet Çavuş kulübümüze her zaman maddi ve manevi olarak destek oldu, olmaya da devam etmektedir. Kendisinin fiilen aramızda olmasına da çok sevindik. Taraftarlarımız ile birlikte el ele sezon sonu şampiyonluğumuzu kutlayacağız.’ diye konuştu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.