İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI YALÇIN’I KAYBETTİK

İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI YALÇIN’I KAYBETTİK
Yayınlama: 09.06.2023
A+
A-

İYİ Parti Çiftlikköy İlçe Başkanı Bora Yalçın, bugün tedavi gördüğü Bursa Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hayatını kaybetti.  Üzüntülü haberi Bora Yalçın’ın yanında bulunan Çiftlikköy eski belediye Başkanı Metin Dağ bildirirken, Bora Yalçın’ın geçen hafta yeniden rahatsızlanarak hastanede tedavi altına alındığı belirtildi.

Geçtiğimiz Şubat ayında kalp krizi geçiren ve kaldırıldığı hastanede bypass ameliyatı olarak beş kapalı damarı değişen 63 yaşındaki Bora Yalçın, hasta olmasına rağmen 14 Mayıs ve 28 Mayıs seçimlerinde  yoğun bir tempoda çalışarak Çiftlikköy ilçesinde seçim çalışmalarını gerçekleştirmişti.

Yalova Çevre ve Şehircilik ve Yalova İl Afet ve Acil Durum eski Müdürü olan Bora Yalçın, 2 dönemdir İYİ Parti  Çiftlikköy İlçe başkanı olarak görev yapıyordu. Bora Yalçın’ın Cenazesi 10 Haziran 2023 tarihinde Sahil Mahallesi Yalı Caddesi Sahil Camiide öğle namazına müteakip Çiftlikköy Mezarlığında defnedilecek.

 Bora Yalçın, seçim çalışmaları kapsamında yaptığı paylaşımlarda “Seçim çalışmaları kapsamında bugün Çiftlikköy kapalı pazaryerini ziyaret ettik halkımızın taleplerini dinledik . İyi parti ilçe teşkilatı olarak pazarda Vekilimiz Ayhan Küçük Bey,’ in hediyesi çanta ve fular dağıtımı yapıldı ” demişti

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.