KARAMÜRSEL CHP’DE ‘ANIL AKSU’ GÜVEN TAZELEDİ

KARAMÜRSEL CHP’DE ‘ANIL AKSU’ GÜVEN TAZELEDİ
Yayınlama: 29.08.2023
A+
A-

CHP Karamürsel İlçe Başkanlığı kongresinde seçimlere tek aday olarak giren mevcut başkan Anıl Aksu yoğun katılım ile güven tazeledi.

CHP Karamürsel’de Anıl Aksu güven tazeledi Bugün gerçekleştirilen CHP Karamürsel İlçe Başkanlığı kongresinde seçimlere tek aday olarak giren mevcut başkan Anıl Aksu yoğun bir katılım ile güven tazeledi.

CHP Kocaeli’de başlayan kongreler, kapsamında CHP Karamürsel İlçe Başkanlığı kongresi yapıldı. Karamürsel Belediye Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen kongre, tek adaylı geçti. Kongreye CHP Kocaeli Milletvekilleri Muhip Kanko, Harun Yıldızlı, Nail Çiler, İl başkanı Bülent Sarı ve partililer katıldı. Kongrenin divan başkanlığını eski il yöneticisi Keramettin Gençtürk yaptı.

“SÖZÜMÜZÜ TUTTUK”

Kongrede konuşan Anıl Aksu “Geçtiğimiz kongrede, sizlerin teveccühü ve desteğiyle ilçe başkanı seçildim. Bu süreçte birlikte çalışmanın, daha iyi bir yarın için çaba göstermenin ne kadar değerli olduğunu birlikte hep gördük.Biz bir anlayışı değiştirdik, güler yüzlü çalışkan ve partiden içeriye kim girerse girsin tebessümle ayrılmasını sağlayan bir ekip oluşturduk.

Gençliğin enerjisiyle Abilerimizin tecrübesini harmanladık, Karamürsel’de 10 bin haneyi tek tek dolaştık.Mutluyum, Atamın partisinde böyle bir temsil görevi üstlenmiş olmanın derin sorumluluğunun da farkındayım. Birazdan faaliyet raporunda da arkadaşların okuyacağı özetten de anlayacağınız üzere biz sözümüzü tuttuk” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.