ALTINOVALI AK GENÇLER GÖREV BAŞINDA

ALTINOVALI AK GENÇLER GÖREV BAŞINDA
Yayınlama: 11.05.2023
A+
A-

14 Mayıs seçimlerine yönelik çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Altınova İlçe Gençlik Kolları, ilçede çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmıyor.

Vatandaşlarla sohbet ederek Türkiye Yüzyılı için destek isteyen AK Gençler, Altınova’yı karış karış geziyor.

“En yüksek oyu alacağız”

14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri vatandaşlardan destek istediklerini söyleyen AK Parti Altınova İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Kısa, “Seçimlere sayılı günler kaldı. Milletimiz, Cumhurbaşkanımızın liderliğini önemsiyor. İnşallah bu teveccühü sandığa yansıyacak. Allah’ın izniyle bu heyecan 14 Mayıs’a kadar devam edecek. 14 Mayıs akşamı hep birlikte Türkiye’nin demokrasi bayramını kutlayacağız” dedi.

Türkiye Yüzyılı

Gençleri yalnız bırakmayan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Batı, ülkemizin gelişimini engellemek için her şeyi yaptı, yapmaya devam ediyor. Çok büyük engelleri aşarak bu günlere geldik. Yüzyıl sonra Türkiye’miz yerli otomobilini üretti. Hızlı trenler, ulaşım yatırımları, sağlık yatırımları, İstanbul’un finans merkezi olarak hazırlanması. Yapılan bu çalışmaların altında çok emek var. Karadeniz Gazı hatta verildi. Bunlar Türkiye Yüzyılı’nın hazırlıklarıydı” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.