MAKİNE İHTİSAS OSB, BÖLGE AÇISINDAN BİR ŞANS

MAKİNE İHTİSAS OSB, BÖLGE AÇISINDAN BİR ŞANS
Yayınlama: 16.08.2022
A+
A-

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Yalova Makine İhtisas OSB Yönetim Kurulu Başkanı Direnç Özdemir’i ziyaret etti. Başkan Oral, “Yalova Makine İhtisas OSB, bölgemiz açısından bir şans” diye konuştu.

Bilgi verdi

Organize Sanayi Bölgesinde yapılan çalışmalar hakkında Başkan Oral’a bilgi veren Yalova Makine İhtisas OSB Başkanı Özdemir, “Yüksek katma değerli üretimin merkezi olmaya çalışıyoruz. Yüzde 90 doluluğa ulaşmış durumdayız” dedi.

Sürdürülebilir istihdam

Yalova açısından önemli bir yatırımın gerçekleştirildiğini ifade eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral da, “Yalova’mıza nitelikli, teknolojik ve katma değeri yüksek üretim ve binlerce istihdam kazandıracak olan Yalova Makine İhtisas OSB Yönetim Kurulu Başkanı Direnç Özdemir beye süreçle ilgili bilgilendirmeleri için teşekkür ediyorum. Özellikle gençlerimize sürdürülebilir istihdam noktasında tüm işbirliklerini masaya yatırdığımız verimli bir görüşme oldu. Sayın Direnç Özdemir’in şahsında emeği geçen tüm yatırımcılarımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.