‘MAWİSH BEACH’ ÜNLÜ İSİMLERİN ADRESİ OLMAYA DEVAM EDİYOR

‘MAWİSH BEACH’ ÜNLÜ İSİMLERİN ADRESİ OLMAYA DEVAM EDİYOR
Yayınlama: 05.08.2022
A+
A-

BİRBİRİNDEN önemli şarkılarıyla milyonların gönlünde taht kuran ünlü sanatçı Serdar Ortaç, 07 Ağustos Pazar günü saat 16:00’da Çınarcık’ın gözde mekanlarından Mawish Becah’te sahne alacak.

Ortaç’ın yanı sıra Ağustos ayı içerisinde ünlü isim Mustafa Sandal, Hande Ünsal, Sefo, Kerimcan Durmaz ve Hande Yener’de sahne alacak.

ORTAÇ, ÇINARCIK’I SALLAYACAK

Müzik ziyafetinin yaşanılacağını belirten Mawish Beach’in İşletmecisi Üstün Barut,’ Yaz aylarının başlamasıyla ünlü isimleri bir bir sahnelerimizde ağırlayıp, hayranlarıyla buluşturuyoruz. 07 Ağustos Pazar günü saat 16:00’da Serdar Ortaç’ı Mawish Beach’te hayranlarıyla buluşturacağız. Sesi ve sahne performansıyla Serdar Ortaç, Çınarcık’ı sallayacak.’ dedi.

TÜM ÜNLÜLER MAWİSH BEACH’TE

Yaz sezonunda hemen hemen her gün bir ünlüyü ağırlayacaklarını da belirten Barut,’ 06 Ağustos’ta Hande Ünsal’ı, 20 Ağustos Cumartesi günü Mustafa Sandal’ı, 21 Ağustos Pazar günü Hande Yener’i, 27 Ağustos Cumartesi günü Sefo’yu, 28 Ağustos Pazar günü Kerimcan Durmaz’ı Mawish Beach’te ağırlayacağız. Çınarcık bu yaz konsere ve eğlenceye bizlerle doyacak.’ diye konuştu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.