MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI YALÇIN’DAN ALTINOVA VE YEŞİLOVA ÇIKARMASI

AK Parti Yalova Milletvekili Aday Adaylı Ufuk Yalçın, bir dizi ziyaretlerde bulundu.Milletvekili Aday Adayı Yalçın, AK Parti Altınova İlçe Teşkilatı ve Yalova Yeşilova Spor Kulübünü ziyaret etti.

MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI YALÇIN’DAN ALTINOVA VE YEŞİLOVA ÇIKARMASI
Yayınlama: 22.03.2023
A+
A-

AK Parti Yalova Milletvekili Aday Adaylı Ufuk Yalçın, bir dizi ziyaretlerde bulundu. Milletvekili Aday Adayı Yalçın, AK Parti Altınova İlçe Teşkilatı ve Yalova Yeşilova Spor Kulübünü ziyaret etti.

‘SPOR KULÜPLERİMİZİN YANINDA OLACAĞIZ’

Süper Amatör Liginin bu sezon en dikkat çeken takımı Yalova Yeşilova Spor Kulübü’nü ziyaret eden AK Parti Yalova Milletvekili Aday Adayı Ufuk Yalçın,’ Sporun ve sporcunun her zaman yanında olacağız. Bu sezon Süper Amatör Liginin güzide takımlarından Yalova Yeşilova Spor Kulübü’nü ziyaret ettik. Yalova’mız için, spor kulüplerimiz için yapabileceğimiz çalışmalar ile ilgili bilgi alışverişinde bulunduk. Bizleri ağırlayan Yalova Yeşilova Spor Kulübü Başkanı Yalçın Oruç ve yönetimine teşekkür ederim.’ dedi

Ziyaret sonunda Yalova Yeşilova Spor Kulübü Başkanı Yalçın Oruç, Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Ufuk Yalçın’a kulübün atkısını hediye ederek, başarılar diledi.

AK PARTİ ALTINOVA İLÇE TEŞKİLATINA ZİYARET

Ziyaretler kapsamında Altınova Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Zafer ve yönetimini de ziyaret eden Ak Parti Yalova Milletvekili Aday Adayı Ufuk Yalçın,’ İl ve ilçe teşkilatları partimizin mihenk taşıdır. Bugün Ak Parti Altınova İlçe Teşkilatımızı ziyaret ettik. Bizleri ağırlayan, partimizin üyelerine ve Altınova İlçe Başkanımız Hasan Zafer’e teşekkür ederiz.’ ifadelerine yer verdi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.