MUSTAFA TUTUK’A SİİRTLİ HEMŞEHRİLERİNDEN TAM DESTEK

MUSTAFA TUTUK’A SİİRTLİ HEMŞEHRİLERİNDEN TAM DESTEK
Yayınlama: 28.01.2024
A+
A-

Yalova Belediye Başkanı ve AK Parti’nin Başkan Adayı Mustafa Tutuk, Siirtli hemşehrileriyle buluştu. Kendisiyle buluşan ve tam destek veren Siirtli hemşehrilerine hitap eden Başkan Tutuk, “Ekmeğini yediğimiz Yalova’mıza kalıcı eserleri sizlerin destekleriyle bırakacağız. Safımız ve davamız bir” dedi. Siirt’ten gelen konuklara da seslenen Tutuk, “Aramızda yüzlerce kilometre var ama gönlümüz bir” şeklinde konuştu.

 

Yalova Belediye Başkanı ve AK Parti’nin Başkan Adayı Mustafa Tutuk, Yalova Siirt Kültür ve Dayanışma Derneği’nde Yalova’da yaşayan Siirtli hemşehrileriyle bir araya geldi.

AK Parti Siirt Milletvekili Mervan Gül, AK Parti Siirt Belediye Başkan Adayı Ekrem Olğaç, AK Parti Siirt İl Başkanı Bahri Caner Özturan ve Siirtli hemşehrileriyle buluşarak hasbihal eden Başkan Tutuk, bugüne kadar Yalova’da birçok çalışmayı hayata geçirdiklerini, bu süreçte Siirtli hemşehrilerinin de destekleri olduğunu belirtti.

“Bugüne kadar insan ayrımı yapmaksızın Yalova’mızda toplumumuzun tüm kesimlerine hitap ederek çalışma yaptık. Bu süreçte Siirtli hemşehrilerimizin destekleri oldu. Şimdi önümüzde bir seçim var. Sağduyu sahibi olan, ülkesini, milletini düşünen, Türk Milleti’nin değerlerine sahip olan herkes gereğini yapacak. Sizlerle davamız ve safımız bir. Ekmeğini yediğimiz Yalova’mıza kalıcı eserleri sizlerin destekleriyle bırakacağız” dedi.

Siirt’ten gelen konuklarla da sohbet eden Başkan Tutuk, “Aramızda yüzlerce kilometre mesafe olabilir ancak gönlümüz bir. Siirt’e selam ve sevgilerimi gönderiyorum” diye konuştu.

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.