SÜLEYMANBEY MAHALLESİ’NİN CADDE VE SOKAKLARI TERTEMİZ

SÜLEYMANBEY MAHALLESİ’NİN CADDE VE SOKAKLARI TERTEMİZ
Yayınlama: 26.08.2023
A+
A-

Yalova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, sabahın erken saatlerinde Süleymanbey Mahallesi’nde başlattığı kapsamlı temizlik çalışmasını tamamladı. Ekipler, İstanbul Caddesi’nden başlayarak çalışmalarını diğer cadde ve sokaklara yaydı.

Yalova’nın temizliğinden ödün vermeden çalışmalarına erken saatlerde başlayan ekipler, akşam saatlerine kadar her sokak ve caddeyi pırıl pırıl yapıyor. İstanbul Caddesi tarafından çalışmalarını başlatan ekipler, Sefabey Caddesi, İstiklal Caddesi, Mimar Sinan Caddesi ve ara sokakları pırıl pırıl yaptı. Ekipler, kaldırımlardaki çöpleri süpürgeci personelle süpürdü. Yollar ise vakumlu mini yol süpürme aracı ile süpürülüp tazyikli su ile yıkandı.

Süleymanbey Mahallesi’nde gerçekleştirilen temizlik çalışması hakkında bilgi veren Yalova Belediyesi yetkilileri; “Süleymanbey Mahallemizde başlattığımız çalışmada özellikle nüfusun yoğun olarak kullandığı cadde ve sokakları kapsamlı şekilde temizledik. İstanbul Caddesi’nden başlayarak çevre cadde ve sokaklarda kapsamlı temizlik çalışması yaptık. Kaldırımlar ve yollarda tek bir çöp tanesi bırakmadan Yalovamıza yakışır şekilde temizledik” ifadelerine yer verdi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.