MUSTAFA TUTUK’TAN KURUM ZİYARETLERİ

MUSTAFA TUTUK’TAN KURUM ZİYARETLERİ
Yayınlama: 02.02.2024
A+
A-

becf326e 62c3 4efc 84a8 602706d76c6d

Yalova Belediye Başkanı ve AK Parti’nin Başkan Adayı Mustafa Tutuk, seçim çalışmaları kapsamında resmi kurum ve kuruluşlara ziyarette bulundu. Kurum ziyaretlerine Yalova Valiliği’nden başlayan Tutuk, kamu kurum ve kuruluşlarıyla her zaman işbirliği halinde olduklarını söyledi.

 

Yalova Belediye Başkanı ve AK Parti’nin Başkan Adayı Mustafa Tutuk, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Aydın Kopuz, Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek, Gençlik Kolları Başkanı Muaz Ceylan ve teşkilat mensuplarının katılımıyla gerçekleştirilen kurum ziyaretlerinin ilki Yalova Valiliği’ne yapıldı. Tüm birimleri gezen heyet, ziyaretler kapsamında personele hayırlı işler temennisinde bulundu. Yalova Valiliği’nin ardından Başkan Tutuk ve teşkilat mensuplarının bir sonraki durağı Yalova Emniyet Müdürlüğü oldu. Yeni emniyet binasını gezen Başkan Tutuk ve heyet, polislere görevlerinde başarılar diledi. Başkan Tutuk ve beraberindeki heyet, Yalova İl Emniyet Müdürü Salih Gözüm’e yeni hizmet binasıyla ilgili hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaretler sırasında bir açıklama yapan Başkan Mustafa Tutuk, “Kamu kurumlarımızla her zaman iş birliği içerinde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Ortaklaşa yaptığımız etkinliklerimizle her zaman faydalı işler yapmaya çalışıyoruz. Bu birlikteliğimizi gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimizle istişare ediyor, pekiştiriyoruz. Yalova’mıza katkı sağlayacak olan her türlü projenin ve çalışmanın arkasında yer alıyoruz. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde şehrimizi daha güzel hale getireceğiz” dedi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.