ORUÇ:’TAKIM TAMAM, ŞİMDİ SIRA TARAFTARLARIMIZDA’

ORUÇ:’TAKIM TAMAM, ŞİMDİ SIRA TARAFTARLARIMIZDA’
Yayınlama: 27.01.2023
A+
A-

SÜPER Amatör Liginin ilk yarısını lider kapatan, transfer sezonunda birbirinden önemli futbolcuları kulübe kazandıran Yalova Yeşilova Spor Kulübü, 28.01.2023 Cumartesi günü Saat 15:00’da Altınova Hersekzade Ahmet Paşa stadında Çavuşçiftliği Spor ile karşılaşacak.

EMİN VE SAĞLAM ADIMLARLA İLERLİYORUZ

TAKIMIN ilk yarıda olduğu gibi sezon sonunda da lider olarak şampiyon olacaklarını söyleyen Yalova Yeşilova Spor Kulübü Başkanı Yalçın Oruç,’ Ligin ilk devresini istediğimiz gibi bitirdik. Ligin ikinci yarısını da şampiyon olarak tamamlamak istiyoruz. Hedeflerimize emin ve sağlam adımlarla ilerleyeceğiz.’ dedi.

BİRBİRİNDEN ÖNEMLİ İSİMLERİ KULÜBÜMÜZE KATTIK

TRANSFER sürecinin oldukça verimli geçtiğini belirten Başkan Oruç,’ Teknik Direktörümüzün isteği doğrultusunda transfer çalışmalarımızı başlattık. Bölgesel Amatör Liginde top koşturan, birbirinden önemli ve başarılı futbolcularımızı kadromuza katarak transfer sürecimizi tamamladık. Taraftarımıza verdiğimiz sözü tutarak, şampiyon olacağız.’ dedi

SIRA TARAFTARLARIMIZDA

Ligin ikinci devresinin ilk maçına tüm taraftarları davet eden Yalova Yeşilova Spor Kulübü Başkanı Yalçın Oruç,’ Çavuşçiftliği Spor ile karşılaşacağımız müsabakada taraftarımızı takımımıza desteğe davet ediyoruz. Otobüslerimiz saat 13:45’te kulüp tesisimizden kalkacaktır. Yeşilova Spor Kulübü yöneticileri olarak bizler üstümüze düşeni yaptık, sıra taraftarlarımızdadır. ‘ ifadelerine yer verdi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.