SEÇİM YAKLAŞTI ‘TROLLER İŞBAŞI YAPTI’

Yayınlama: 10.11.2023
A+
A-

Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte her dönem olduğu gibi bu dönemde sosyal medyada isimlerini saklayarak, ’gündem oluşturmaya’ çalışan sözde birkaç sayfa hortladı..

Hoş bu sayfaları ‘besleyenlerin’ adresleri de belli ya!

Bu hafta ile birlikte partilerde aday adaylığı dönemlerinin başlamasıyla bu hortlakların… Pardon ‘trollerin’ sayısında mutlaka ‘patlama’ yaşanacaktır..

Sosyal medya üzerinden istediğiniz Belediye Başkanına, siyasetçiye, vatandaşa ‘klavye delikanlılığını’ kenara bırakın!

Ortaya çıkın, ‘mertçe’ oynayın diyeceğim ama..

Neyse umut ediyoruz ki kendileri hakkında iftiraya maruz kalanlar, yalan haberlere maruz kalan kişi ve kurumlarda bu troller hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunurlar.

Neyse, bekleyip, görelim!

ÖZYİĞİT’E, ALTINOVA ‘FAZLACA’ AĞIR GELİR!

Altınova’nın önceki dönem kaymakamı şuanda da Saray Kaymakamı olarak görev yapan Regaip Ahmet Özyiğit’in adı son günlerde sıkça Altınova Belediye Başkanlığına Aday Adayı olacağı yönünde geçiyor.

Sayın Kaymakam görev süresinde Altınova’da başarılı işlerde bulunmuş mudur?

Altınova halkını ve yapısını kendisi ne kadar tanır?

Sayın Kaymakamımızı biz bu sütunlardan uyaralım.

Sizlerin seçimi kazanabilme ihtimaliniz, mevcut Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ın ‘ben yokum’ demesi ile gerçekleşebilir..

Nitekim gözüken o ki Metin Oral ismi hem Yalova’nın en başarılı Belediye Başkanıdır, hem de Ak Parti Genel Merkezinin takdirini her dönem kazanmış bir Belediye Başkanıdır.

Bu sebeplerle lütfen etrafınıza ve sizlere ‘Görev yaptığın Altınova’dan aday adayı ol. Parti sizi mutlaka aday gösterecektir’ gibi söylemlere kulak asmamanızı tavsiye ediyorum.

Geçmiş dönemde de CHP’nin Altınova Belediye Başkanı Adayına ‘sen zenginsin, sen başarırsın, bu seçim senin, bu sefer kazandık, kazanıyoruz’ diyenleri de duyduk, gördük..

İlçenin kaderini başarılı projeleri ve hizmetleri ile değiştiren, Ak Parti Genel Merkezinden, İl Başkanlığına, ilçe teşkilatına kadar.. Özellikle halkın desteğini almış mevcut Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’a karşı, Altınova’dan partisinden veya farklı partilerden aday çıkmak kesinlikle ‘düşünülmeden atılmış bir adımdır.’

O yüzden Sayın Kaymakamımızı biz uyaralım..

Uzun lafın kısası, Altınova size ‘fazlaca’ ağır gelir..

10 KASIM 1938..

10 Kasım 1938, saat 09.05.. Ulu önder, “Aleykümesselam” dedi ve hasta yatağında deniz mavisi gözlerini hayata yumdu ve bir millet ‘yetim kalmıştı’

Fani dünyadan ayrılan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 85. yıldönümünü idrak etmekteyiz.

Sen rahat uyu Atam..

Emanetin, Türk gençliğinin elinde ilelebet muhafaza ve müdafaa edilecektir..

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmet, saygı ve sevgiyle anıyorum.

“Beni görmek demek, behemehâl yüzümü görmek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir.”

Mustafa Kemal Atatürk

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Yalova Çizgi YouTube Kanalına Abone Olun