TARAFTARDAN NET MESAJ.. TARAFIMIZ NET, ‘MUSTAFA TUTUK’

TARAFTARDAN NET MESAJ.. TARAFIMIZ NET, ‘MUSTAFA TUTUK’
Yayınlama: 17.06.2023
A+
A-

ADCO İnşaat ile Yalova Yeşilova Spor Kulübü sponsorluk anlaşmasında Yalova Beledoiye Başkanı Mustafa Tutuk ve Yalova Yeşilova Spor Kulübü taraftarları bir araya geldi, Yalova Yeşilova Spor Kulübü taraftarları, Belediye Başkanı Mustafa Tutuk’un her zaman yanlarında olacaklarını belirtti.

 

Mustafa Tutuk isminin Yalova’nın kısa sürede çehresini değiştirdiğini, spora ve sporcuya yatırımı ile hizmet noktasında kendilerini mutlu ettiklerini söyleyen Yalova Yeşilova Spor Kulübü taraftarları,’ ADCO inşaat ile kulübümüz arasında referans olan Yalova Belediye Başkanımız Mustafa Tutuk’a teşekkürleri borç biliriz. Yalova Yeşilova Spor taraftarları ve özellikle Yalova vatandaşı olarak kendisi ilimizin çehresini kısa sürede değiştirmiş, belediyemizi borç batağından kurtarmış bir isimdir. Bizler, Belediye Başkanımız Mustafa Tutuk’un hizmetlerini başarılı buluyoruz.’ dediler.

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk’un alışılagelmiş Belediye Başkanları gibi değil, tamamen daha sıcak ve samimi olduğunu belirten Yalova Yeşilova Spor Kulübü taraftarları,’ Belediye Başkanımız Mustafa Tutuk, koltuğunda oturan ve mesaisinin dolmasını bekleyen bir belediye başkanı değildir. Sürekli sahada, ulaşılabilir, sıcak ve samimi bir isimdir. Bizlerin dertlerini dinleyen, yanımızda yer alan bir isimdir. Yalova Yeşilova Spor Kulübü taraftarları olarak, ilimize hak ettiği değeri ve hizmeti veren Yalova Belediye Başkanımız Mustafa Tutuk’un yanında olmaya, yanında yer almaya devam edeceğiz.’ diye konuştular.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.