TEKVANDO ANTRENÖRÜ GÜNDAĞ:’DİSİPLİNLİ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIYORUZ’

TEKVANDO ANTRENÖRÜ GÜNDAĞ:’DİSİPLİNLİ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIYORUZ’
Yayınlama: 31.05.2023
A+
A-

Altınova Belediyespor Kulübü Tekvandocusu Eren Özkaya, Okullar Arası Taekwondo Müsabakalarında Türkiye Finallerine gitmeye hak kazandı.

Altınova Belediyespor Kulübü Tekvandocusu Eren Özkaya, Okul Sporları Teakwondo Yıldızlar Grup Müsabakalarında üçüncü olarak, Türkiye Finallerine gitmeye hak kazandı.

Başkan Oral kutladı

Eren Özkaya’yı telefonla arayarak kutlayan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Sporcumuzu ve teknik heyetimizi tebrik ediyorum. Takımımızın başarılarının artarak devam edeceğine inancımız tamdır” diye konuştu.

“Disiplinli bir şekilde çalışıyoruz”

Takım olarak çalışmalara aralıksız devam ettiklerini ifade eden Altınova Belediyespor Kulübü Tekvando Antrenörü İsa Gündağ, “Azimle, disiplinli bir şekilde çalışıyoruz. Hepsi pırlanta gibi gençlerimiz büyük bir şevkle antrenmanlara devam ediyor. Ailelerimiz de bu çalışmalarımıza destek verip, bizlerle iç içe oluyor. Bu gençlerden büyük başarılar bekliyoruz. Bizlere her türlü imkânları sağlayan Belediye Başkanımız Metin Oral’a, belediye meclis üyelerimize ve kulüp yöneticilerimize teşekkür ederiz” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.