TUTUK, “ENGELLERİ HEP BİRLİKTE AŞACAĞIZ”

TUTUK, “ENGELLERİ HEP BİRLİKTE AŞACAĞIZ”
Yayınlama: 29.01.2024
A+
A-

Yalova Belediye Başkanı ve AK Parti’nin Başkan Adayı Mustafa Tutuk, Yalova Yeni Yaşam Engelliler Derneği’ne bir ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Tutuk, “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ‘Hayatı Paylaşmak İçin Engel Yok’ diyerek özel bireylerimizle Engelsiz Kent Yalova için el ele çalışacağız” dedi.

Düzenlenen ziyarete; AK Parti Merkez İlçe Başkanı Aydın Kopuz, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Muaz Ceylan da katıldı.

Yeni Yaşam Engelliler Derneği’ne yaptığı ziyarette tüm özel bireyler ile bir araya gelen Tutuk, şu ifadelere yer verdi; “Toplumda farkındalık oluşturarak tüm engelleri birlikte aşmak zorundayız. Farkında olalım engel olmayalım. Belediye çalışmalarında hiçbir bahane üretmeden, koşullar ne olursa olsun engelli bireylerimizin yanında olmayı sürdüreceğiz. Çalışmalarımızı engelsiz bir Yalova üzerine gerçekleştiriyoruz. Duyarlı Yalova halkımızla birlikte engelli bireylerimizin daha rahat ve huzurlu bir yaşam sürmeleri için çabamızı hiçbir zaman eksik etmeyeceğiz” dedi.

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.