YALOVA YEŞİLOVA SPOR’DAN ‘YILIN İMZASI’

YALOVA YEŞİLOVA SPOR’DAN ‘YILIN İMZASI’
Yayınlama: 17.06.2023
A+
A-

BÖLGESEL Amatör Ligi’nde mücadele edecek olan Yalova Yeşilova Spor Kulübü, sezonun en büyük transferini ‘sponsorluk’ anlaşması ile gerçekleştirdi. Yalova Yeşilova Spor Kulübü, Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk’un katkılarıyla ADCO inşaat ile 2 yıl olmak üzere 5 Milyon TL sponsorluk sözleşmesi imzaladı. Sponsorluk anlaşmasına çok sayıda Yalova Yeşilova Spor Kulübü taraftarı ve basın mensupları katılım sağladı.

 

İŞ ADAMI DEMİRHAN:’ YALOVA YEŞİLOVA SPOR’A TAM DESETK VERECEĞİZ’

Her zaman sporun içinde, futbol kulüplerinin yanında olduğunu, Yalova Yeşilova Spor’un daha büyük hedeflere ulaşacağından emin olduklarını belirten ADCO İnşaat firmasının sahibi, İş Adamı Ali Demirhan,’ Daha önce Erzurum Büyükşehir Belediye Spor Kulübü’nde Kulüp Başkanlığı yaptım ve birbirinden önemli başarılara imza atmıştık. Şimdi de ADCO İnşaat firması olarak, güzide ilimiz Yalova’mızın, güzide takımlarından Bölgesel Amatör Liginde mücadele edecek olan Yalova Yeşilova Spor Kulübümüzün ana sponsoru olarak destek olacağız. Sözleşmemizde yazan rakam 2 yıl ve 5 Milyon TL olarak belirlenmiştir. Fakat bizzat başka sponsorlarda sağlayarak, kulübümüz Yalova Yeşilova Spora destek olmaya devam edeceğiz. Bu doğrultuda Yalova Yeşilova Spor ile anlaşma sağlamamıza referans olan Yalova Belediye Başkanımız Mustafa Tutuk’a teşekkür ederim.’ dedi.

BAŞKAN TUTUK:’ HAYIRLI OLSUN’

İŞ Adamı Ali Demirhan’ın gönlünün her zaman zengin olduğunu, Yalova için çok değerli bir isim olduğunu söyleyen Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk,’ Bugün ADCO İnşaat ile Yalova Yeşilova Spor Kulübünün sponsorluk anlaşması için bir araya geldik. Kulüp ile ADCO İnşaat arasında 2 yıllık ve 5 Milyon TL değerinde bir sponsorluk anlaşması imzalandı. Yalova’nın yakından tanıdığı, sporun, sporcunun ve Yalova’nın her zaman yanında olduğu gönlü zengin iş adamı Ali Demirhan’a teşekkür ederim. Her iki tarafa da hayırlı olsun.’ dedi.

BAŞKAN ORUÇ:’TUTUK VE DEMİRHAN’A TEŞEKKÜR EDERİM’

SÜPER Amatörü hedefledikleri gibi bitirdiklerini, Bölgesel Amatör Ligi’nde ise hedeflerinin şampiyonluk olduğunu dile getiren Yalova Yeşilova Spor Kulübü Başkanı Yalçın Oruç,’ Öncelikle ADCO İnşaat ile sponsorluk anlaşmamıza vesile olan Yalova Belediye Başkanımız Mustafa Tutuk’a, ADCO İnşaat firma sahibi, değerli büyüğümüz Ali Demirhan’a ve bizleri bu özel günümüzde yalnız bırakmayan değerli Yalova Yeşilova Spor Kulübü taraftarımıza teşekkür ederim. Kulübümüzün hedefi her zaman şampiyon olmaktır. Transfer sezonunu iyi değerlendirdik ve değerlendirmeye devam ediyoruz. Yalova’mızı, Bölgesel Amatör Ligi’nde temsil etmek ve sezon sonu şampiyon olmayı hedefliyoruz. Artık önümüzde ki ilk hedef 3. Ligde mücadele etmek olacaktır. ADCO İnşaat ile sponsorluk anlaşmamız hayırlı ve uğurlu olsun.’ ifadelerine yer verdi.

 

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.