‘YEŞİLOVA SPOR TARAFTARLARI ÇOK ÖZELDİR’

‘YEŞİLOVA SPOR TARAFTARLARI ÇOK ÖZELDİR’
Yayınlama: 25.02.2023
A+
A-

YALOVA Yeşilova Spor Kulübünü alıp, zirveye çıkartan Kulüp Başkanı Yalçın Oruç, Kahramanmaraş ve çevre illerde meydana gelen deprem sonrası gösterdiği duyarlılıkla hem taraftarlarının hem de Yalova halkının bir kez daha gönlünü kazandı. Kulüp Başkanı Oruç, Yeşilova Spor Kulübünün taraftarlarının çok özel olduğunu söyleyerek kulüp taraftarlarına teşekkür etti.

BAŞKAN ORUÇ:’CANIMIZ, CANLARIMIZ YANDI’

Depremin sonrası Kahramanmaraş ve çevre illere yönetimiyle birlikte gittiklerini ve var güçleri ile çalıştıklarını söyleyen Yalova Yeşilova Spor Kulübü Başkanı Yalçın Oruç,’ Bizler 1999 Marmara Depreminde çok kayıplar verdik, çok canımız yandı. Kahramanmaraş ve çevre illerde hissedilen depremde de bir kez daha canımız yandı, canlarımız yandı. Yeşilova Spor Kulübü olarak yola çıktık. Depremzedelerimizle bir ve beraber olduk. Allah ülkemize bir daha böyle bir acı göstermesin.’ dedi.

ORUÇ, TARAFTARLARINA TEŞEKKÜR ETTİ

Yeşilova Spor Kulübünün taraftarıyla birlikte çok özel bir kulüp olduğunu da sözlerine ekleyen Oruç,’ Kulübümüz futbolcularıyla ve taraftarlarıyla çok özel bir kulüptür. Kulübümüzü Yalova’mızda marka bir konuma getirmek için var gücümüzle çalışıyor ve bunu başardığımıza inanıyoruz. Deprem sonrası bizlere Yalova’dan destek olan tüm taraftarlarımıza ayrıca teşekkürü bir borç bilirim.’ ifadelerine yer verdi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.