AK PARTİ YALOVA TEŞKİLATINDAN NET MESAJ.. ‘BİZ HAZIRIZ’

AK PARTİ YALOVA TEŞKİLATINDAN NET MESAJ.. ‘BİZ HAZIRIZ’
Yayınlama: 05.03.2023
A+
A-

MİLLETVEKİLLİĞİNE aday adaylığını açıklayacak olan AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, partilileri ile bir araya geldi.

Yalova için durmadan, yorulmadan, çalışmalara devam edeceklerini, AK Partili olmaktan son derece gurur duyduğunu belirten AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar,’ İlk günkü gibi hep birlikte partililerimiz, yöneticilerimiz ile birlikte ülke gündemi ve Yalova’mıza dair değerlendirmelerde bulunduk. AK Partili olmaktan her zaman gurur duyduk. Bizler Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yolunda ilerlemeye devam ediyoruz. Ülkemiz ve Yalova’mız için durmadan, yorulmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz.’ dedi.

SEÇİMLERE HER ZAMAN HAZIRIZ

YAPILACAK olan seçimler ile ilgili de açıklamada bulunan Bağatar,’ AK Parti kadroları tüm teşkilatları ile birlikte her zaman seçim olacakmış gibi yerel ve genel seçimlere hazırdır. Dün olduğu gibi, 14 Mayıs tarihinde de vatandaşlarımız gerekeni yapacak, Cumhur ittifakına destek vererek Cumhurbaşkanımızı bir kez daha görevlendirecektir.’ diye konuştu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.