ALTINOVA’DA SÜNNET ŞÖLENİ COŞKUSU

ALTINOVA’DA SÜNNET ŞÖLENİ COŞKUSU
Yayınlama: 02.08.2023
A+
A-

Altınova Belediyesi 16. Kültür Festivali kapsamında ilçede yaşayan 20 çocuk sünnet ettirildi.

19’uncu Sünnet Şöleni

Altınova Belediyesi 16. Kültür Festivali kapsamında ilçede yaşayan 20 çocuk sünnet ettirildi. Sağlık kontrollerinden geçirilmesinin ardından hastanede sünnet ettirilen çocuklar için festival kapsamında Altınova Belediyesi Hersek Sahili Plajında tören düzenlendi. Sünnet şöleni bu yıl 19’uncu kez gerçekleştirildi.

20 çocuk sünnet ettirildi

Somut ve Somut Olmayan Kültürel Mirasın Korunması kapsamında Altınova Belediyesi tarafından düzenlenen 16. Kültür Festivali kapsamında 20 çocuk sünnet ettirildi. Sünnet çocuklarıyla tek tek ilgilenip aileleriyle sohbet eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Evladımızın hayatlarının en anlamlı günlerinden birine tanıklık etmenin mutluluğunu yaşadık” diye konuştu.

Geniş katılım

Altınova Belediyesi Hersek Sahili Plajında tören düzenlendi Sünnet Şölenine; Altınova Belediye Başkanı Metin Oral ve eşi Yasemin Oral, İl Genel ve Belediye Meclis üyeleri, Makedonya Studenicani Belediye Başkanı Azem Sadiki, Bosna Hersek Konjic Belediye Başkanı Osman Çatic, Karadağ Tuzi Belediye Başkanı Haris Ramovic ve beraberlerindeki heyetler, Altınova İlçe Sağlık Müdürü Dr. Faruk Çekiç, Altınova Kent Konseyi Başkanı Ali Yurt,Hersek Yağlı Güreşleri 2024 Ağası Erkan Uysal ve davetliler katıldı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.