ALTINOVA’DAN UMUT GÜÇLÜ’YE ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ

ALTINOVA’DAN UMUT GÜÇLÜ’YE ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ
Yayınlama: 15.03.2023
A+
A-

Altınova Belediye Başkanı Dr.Metin Oral, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer ve teşkilat yöneticileri, AK Parti Yalova İl Başkanlığı’na atanan Umut Güçlü’ye ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

AK Parti Altınova ilçe yöneticileri ve meclis üyeleriyle birlikte gerçekleştirilen ziyarette birlik beraberlik mesajları verildi. Belediye Başkanı Oral ve İlçe Başkanı Zafer, AK Parti İl Başkanı Umut Güçlü’ye, “Hayırlı uğurlu olsun” diyerek, başarı dileklerini ilettiler.

Altınova’dan tam destek

Ziyarete; Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer ile birlikte AK Parti Altınova ilçe yöneticileri, AK Parti Altınova İlçe Kadın Kolları Başkanı Zehra Günaydın, AK Parti Altınova İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Kısa, belde başkanları il genel ve belediye meclis üyeleri katıldı.

“Gönlümüz bir, davamız bir”

Ziyarette konuşan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Gönlümüz bir, yolumuz bir ve davamız bir. Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde İl Başkanımız Umut Güçlü ile 14 Mayıs seçim çalışmalarını Altınova olarak birlik ve beraberlik içerisinde yürüteceğiz. Kendisinin almış olduğunu bu bayrağı daha yükseklere taşıyacağına sonuna kadar inanıyoruz. Dualarımız sizinle. Bu vesileyle İl Başkanımıza yeni görevinin kendisine, Yalova’mıza ve Partimize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

“AK Parti bir millet aşkı hikâyesidir”

AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer de, AK Parti Yalova İl Başkanlığı görevine atanan Umut Güçlü’ye başarılar dileyerek, “Hizmet ve siyaset bir bayrak yarışıdır. Şimdi ise bu bayrağı İl Başkanımız Umut Güçlü devraldı. İlimiz ve bir millet aşkı hikâyesi olan AK Partimize hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.