BAĞATAR, YALOVA HALKINA TEŞEKKÜR ETTİ

BAĞATAR, YALOVA HALKINA TEŞEKKÜR ETTİ
Yayınlama: 26.02.2023
A+
A-

KAHRAMANMARAŞ ve çevre illerde gerçekleşen deprem sonrası AK Parti Yalova İl başkanı Muğlim Bağatar, Yalova’dan deprem bölgesine yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aktardı.

‘SAĞLIK PERSONELİ VE ARAMA KURTARMA EKİPLERİ ANINDA SEVK EDİLDİ’

Deprem sonrası devlet ve milletin el ele vererek çalışmaları sürdürdüğünü belirten AK Parti Yalova İl Başkanı Bağatar,’ Kahramanmaraş ve çevre illerde meydana gelen deprem nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar ve geride kalanlara sabırlar dilerim. Biz bu acıyı 1999 Marmara depreminde yaşadık, biliyoruz. Deprem sonrası ivedilikle ilimizde koordine olduk ve deprem bölgelerine ilimizde bulunan sağlık personellerini, ara kurtarma eğitimi olan tüm personelleri Yalova Valiliği ve Yalova Belediyesi ile sevk ettik. Yalova olarak depremzedelerimizin yanında yer aldık.’ dedi.

Yalova halkının yardımlaşma noktasında mükemmel bir çalışma ortaya çıkarttığını da ifade eden Bağatar,’ Türkiye olarak bir olduk, birlik olduk. Ülkemizin her ilinden, her ilçesinden, her beldesinden deprem bölgelerine akın akın yardımlar gitti. Bizlerde Yalova halkı olarak bir kez daha yardımlaşma ve dayanışma noktasında elimizden geleni yaptık, yapmaya devam ediyoruz. Sizlerin aracılığı ile ben tüm Yalova halkına gösterdikleri yardım ağından dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum. Devlet ve millet olarak bir kez daha ne kadar büyük bir ülke olduğumuzu gösterdik.’ dedi.

İLİMİZE gelen depremzedeler ile özel olarak ilgilendiklerini belirten Bağatar,’ Deprem bölgelerinde Yalova Belediyesi araç ve personelleri temizlik çalışmalarına devam ediyor. Bizlerde Yalova’mıza gelen depremzede ailelerimizin yanlarında yer alıyoruz.’ ifadelerine yer verdi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.