BAŞKAN CENGİZ: ‘İLİMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİM’

BAŞKAN CENGİZ: ‘İLİMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİM’
Yayınlama: 08.06.2023
A+
A-

Demokrasi ve Atılım Partisi Yalova İl Başkanı olarak atanan Davut Cengiz, göreve hızlı başladı. Hayırlı olsun ziyaretlerinin devam ettiğini belirten çiçeği burnunda taze İl Başkanı Davut Cengiz, ‘Kaliteli muhalefet, iktidara yol çizer’ mantığı ile hareket edeceklerini belirtti.

İNANMIŞ İNSANLARLA, YOLA ÇIKACAĞIZ

Yerel seçimlere hazır olacaklarını belirten DEVA Partisi Yalova İl Başkanı Davut Cengiz‘’3 yıldır yaptığım DEVA Partisi Altınova İlçe Teşkilat Başkanlığı görevimin ardından, DEVA Partisi Yalova İl Başkanı olarak atanmanın mutluluğunu yaşıyorum. Biz, Ali Babacan’a inanan ve güvenen, bu davanın neferleriyiz. DEVA Partisi’ni Yalova da en iyi şekilde temsil etmek için tüm gayretimizle çalışacağız. Önümüzde ki yıl Mart ayı sonunda yapılacak olan Yerel Seçimlerde başarılı olmak için ehliyetli ve liyakatli kadroları oluşturup, çok iyi şekilde hazırlanıp başarılı neticeler alacağız. İkna edilmiş insanlarla değil, inanmış insanlarla yolumuza devam edeceğiz. ” dedi.

VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ

Çocukluğundan beri siyasetin içerisinde yer aldığını, DEVA Partisi Genel Merkez Yöneticileri ve DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’a teşekkürlerini ilettiğini ifade eden DEVA Partisi Yalova İl Başkanı Davut Cengiz,’ Öncelikle şahsımı DEVA Partisi Yalova İl Başkanı olarak atayan partimizin kıymetli Genel Başkanı Sayın Ali Babacan ve partimizin genel merkez yöneticilerine teşekkür ediyorum. Var gücümüzle çalışmalarımıza başlayacağız. Bizler, kaliteli muhalefet yapacağız. Çünkü kaliteli yapılan muhalefet, iktidara yol çizer.’ dedi.

 

HALKIMIZIN DERDİNE DEVA OLACAĞIZ

İl Başkanı koltuğuna oturmak için gelmediğini, hedefleri ve çalışmalar noktasında sürekli sahada, halkın içinde olacaklarını da belirten İl Başkanı Cengiz,’ Ziyaretlerin son bulması ile sahalara ineceğiz. Bizler İl Başkanlığı koltuğunda oturarak vakit geçirmek istemiyoruz. Bizler ilimiz için, ülkemiz için canla başla çalışacağız. Halkımızın dertlerine deva olacağız.’ ifadelerine yer verdi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.