BAŞKAN ORAL, 10. TIRLA MALATYA’DA

BAŞKAN ORAL, 10. TIRLA MALATYA’DA
Yayınlama: 17.02.2023
A+
A-

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, deprem bölgelerinden Hatay Antakya ve Adıyaman da yaptığı temasların ardından bu kez de Malatya’ya gitti.

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, deprem bölgesindeki çalışmalarına devam ediyor. Hafta başında bölgeden dönen Başkan Oral, 23-24. Dönem AK Parti Malatya Milletvekili Ömer Faruk Öz ve AK Parti Yalova İl Başkan yardımcısı Mehmet Birkan ile birlikte önceki gün de Malatya’ya gitti.

Başkan Güden’i ziyaret ettiler

Başkan Oral ilk olarak; AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Azmi Ekinci, 23-24. Dönem AK Parti Malatya Milletvekili Ömer Faruk Öz ve AK Parti Yalova İl Başkan yardımcısı Mehmet Birkan ile birlikte Malatya Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’e, “geçmiş olsun” ziyaretinde bulundu.

“Alnımızın akıyla çıkacağız”

Ziyarette konuşan AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Azmi Ekinci, “10 ilimizin yaşadığı tarifi kelimelerle mümkün olmayan bu zor imtihandan Allah’ın izni ve inayetiyle millet-devlet el ele, birlik beraberlik içinde alnımızın akıyla çıkacağız” dedi.

Yardım seferberliği sürüyor

Altınova Belediyesi tarafından yeniden başlatılan kuru gıda yardım kampanyasına da vatandaşlar büyük destek verdi. Altınova Belediyesi’nin 30 bin yemek ve toplanan kuru gıdaları taşıyan 10’uncu tırı Malatya’ya ulaştı.

Malatya’da temaslarda bulunan Başkan Oral, “Altınova olarak imkanlarımızın ve elimizden gelenin çok çok daha fazlasını yapmaya gayret ediyoruz. Yaralarımızı birlikte sararak, bu günleri birlikte geride bırakacağız. Aziz Milletimizden Allah razı olsun” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.